Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bud-Invest Energy

ul. Kwiatowa 21
83-110 Tczew
pomorskie, Polska
Telefon: 606 235 846
[email protected]

www.bienergy.pl

NIP: 5862276889

Kim jesteśmy?

Bud-Invest Energy to dostawca modułów fotowoltaicznych oraz komponentów montażowych. Działamy w współpracy z Dom Bez Kosztów, aby szybciej i efektywniej podbijać polski rynek OZE. Wspólnie zajmujemy się dystrybucją oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, folii grzewczych, pomp ciepła, rekuperacji oraz klimatyzacji. Posiadamy nowoczesne biura w Chojnicach oraz Tczewie. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Bud Invest Group – to innowacyjna grupa z bogatym doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiej. Wspólnie oferujemy kompleksową realizację projektów budowlanych, szeroką gamę materiałów i artykułów budowlanych i z branży OZE oraz nowoczesne rozwiązania budownictwa modułowego.

Wspieramy rozwój biznesu w branży OZE, budowlanej i deweloperskiej. Działamy prężnie w branży już ponad 10 lat! Nasza działalność skupia się na profesjonalnym doradztwie, obsłudze formalności związanych z instalacją elektrowni słonecznej oraz edukacji i wsparciu rozwoju instalatorów i monterów fotowoltaiki. Ponadto dostarczamy także kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, rolników, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Nasza usługa jest łatwa do sprzedaży, ze względu na opłacalność, konkurencyjne ceny, wysokiej jakości urządzenia oraz długie okresy gwarancyjne, które dają przewagę na rynku.

Zaufało nam już tysiące inwestorów, którzy rekomendują nas swoim znajomym a dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, zaangażowaniu i rzetelności, jesteśmy postrzegani jako lokalni liderzy. Dzięki 4 wyspecjalizowanym ekipom monterskim realizujemy instalacje w budynkach kompleksowo i na najwyższym poziomie.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które są pełne entuzjazmu, otwarte na wyzwania zawodowe i rozwój osobisty. Niezależnie od tego czy masz wieloletnie doświadczenie branżowe, czy też jesteś świeżo upieczonym absolwentem szkoły – jeśli chcesz by praca stała się dla Ciebie czymś więcej, niż przymusowe siedzenie przez 8 godzin przy komputerze i jesteś zmotywowany do działania na pewno znajdziesz u nas wiele możliwości rozwoju.

Być może w głębi duszy czujesz, że to już czas na nowe projekty, które pozwolą Ci wzrosnąć, zarabiać więcej i jeszcze bardziej cieszyć się życiem. Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał do realizacji ciekawych, różnorodnych zadań– dobrze trafiłeś! Doceniamy osoby, które są otwarte na nowe wyzwania, cenią sobie pracę zespołową jednocześnie świetnie radząc sobie pracując indywidualnie.

Rozpocznij prace wśród specjalistów, w dobrej atmosferze z niekończącymi się możliwościami w najszybciej rozwijającej się branży, chyba że wolisz zostać tam, gdzie jesteś i narzekać na kolejny poniedziałek. A może masz już sukcesy w sprzedaży, ale odczuwasz niedosyt, bo wiesz, że stać Cię na jeszcze więcej? Dołącz do naszego zespołu!

Dlaczego warto u nas pracować?

➟ Program szkoleń i rozwoju! 

☀️ Wita Was zespół bienergetyczny! ☀️                                                     

Cechuje ich:
- słoneczny i szeroki 😁
- gotowe do pomocy 👐
- i zawsze naładowane pozytywną energią 🔋
👉 Stawiamy na rozwój!                                                                

Wierzymy, że naszą siłą są nasi pracownicy i ich działania. Dlatego organizujemy regularne szkolenia i dbamy o to, aby nasz poziom wiedzy był zawsze na jak najwyższym poziomie.

➟ Spotkania integracyjne

👉 Dbamy o naszych pracowników, ich relacje i dobrą atmosferę!

👉 Wielu z nas swoją pracę wykonuje w różnych lokalizacjach. Spotkania integracyjne to czas budowania relacji w zespole, dlatego dla nas to nie są jednorazowe wydarzenia. Takie spotkania organizujemy przynajmniej dwa razy do roku! 🥂

👉 Podczas spotkań integracyjnych omawiamy również strategię działania, przypominamy najważniejsze wartości oraz wspólnie świętujemy wszystkie osiągnięte sukcesy!

Co zyskujesz?

➟ To Ty decydujesz!

👉 Stawiamy na to, aby naszym pracownikom pracowało się jak najlepiej. Dlatego nie to ty sam zdecydujesz i zakupisz sprzęt* na którym będziesz pracować. Twoja wygoda i twój komfort są dla nas bardzo ważne! 

👉 Twój czas jest cenny! A dla nas najważniejsze są wyniki! Dlatego nie liczą się dla nas godziny spędzone przed komputerem.

*Oczywiście bądźmy rozsądni – po wcześniejszym uzgodnieniu budżetu 😊

➟ Życie poza pracą

👉 Kultura miejsca pracy – dla nas pracownik, to przede wszystkim człowiek. Cenimy pasję, zajęcia hobbistyczne i wartości rodzinne. Zachowujemy balans między życiem zawodowym, a prywatnym. Wspólnie świętujemy sukcesy pracowników, nie tylko te z pola czysto służbowego.

👉 Wspieramy młode talenty! Jako grupa kapitałowa, aktywnie wspieramy młodych sportowców na szczeblach ich karier.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)