Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 183
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bsh-group.pl

NIP: 5240104641

Dodatkowe lokalizacje:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. Z o. o. Oddział Łódź

ul. Lodowa 103
93-232 Łódź
łódzkie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział w Rzeszowie

Hoffmanowej 19
35-016 Rzeszów
podkarpackie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział we Wrocławiu

Żmigrodzka 143
51-130 Wrocław
dolnośląskie, Polska

CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu

BSH w sposób przemyślany wdraża koncepcję CSR do zrównoważenia swojej działalności. Działania firmy skoncentrowane są na kilku obszarach.

Pierwszy odnosi się do zminimalizowania wpływu na środowisko poprzez wprowadzenie rozwiązań technologicznych w naszych urządzeniach umożliwiających ograniczanie zużycia energii i wody. Każda nowa inwestycja budowlana firmy opiera się na poszanowaniu środowiska naturalnego. 

Społeczna odpowiedzialność BSH to także wspieranie lokalnych społeczności oraz wyrównywanie szans wśród dzieci.

Trzecim obszarem, w ramach którego prowadzimy działalność, jest wspieranie rozwoju edukacji technicznej.

BSH swoją pomoc kieruje do beneficjentów działających w miastach, w których jest obecna firma, i z którymi łączą ją długofalowe relacje. Transparentność przyznawania darowizn zapewnia działający wewnątrz BSH Komitet ds. Darowizn i Sponsoringu CSR.

W ideę niesienia pomocy bardzo aktywnie włączają się nasi pracownicy. Każdego roku w ramach konkursu "Pomagamy Pomysłami" mogą oni zgłosić autorskie projekty wolontariackie a po otrzymaniu wsparcia finansowego samodzielnie czuwać nad ich realizacją. Dzięki konkursowi, do wcześniaków z łódzkich szpitali, trafiły ośmiorniczki dziergane z włóczki. Ośmiorniczki dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa, ponieważ ich ramiona przypominają pępowinę, a tym samym to, jak było w brzuchu mamy.

W działania CSR angażuje się też Serwis Fabryczny, który dwa razy w roku przekazuje 30% wartości przychodu netto na rzecz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w podwarszawskich Laskach.