Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 183
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bsh-group.pl

NIP: 5240104641

Dodatkowe lokalizacje:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. Z o. o. Oddział Łódź

ul. Lodowa 103
93-232 Łódź
łódzkie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział w Rzeszowie

Hoffmanowej 19
35-016 Rzeszów
podkarpackie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział we Wrocławiu

Żmigrodzka 143
51-130 Wrocław
dolnośląskie, Polska

ETAP 1

Jak zaaplikować?

Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się na stronie www.karierabsh.pl oraz w wyszukiwarce ofert na www.pracuj.pl. Zarejestruj swoją aplikację wypełniając formularz aplikacyjny oraz załącz swoje CV.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Dokładnie przeanalizujemy Twoje CV i skontaktujemy się z osobami o profilu najbardziej odpowiednim na stanowisko, na które prowadzimy rekrutację.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać informacje na temat oferty, odpowiemy także na ważne dla Ciebie pytania. Podczas rozmowy dokonamy wstępnej oceny kluczowych dla nas umiejętności oraz doprecyzujemy informacje zawarte w Twojej aplikacji.  

Szanujemy czas, Twój oraz naszych pracowników, dlatego istotne kwestie wyjaśniamy na samym początku - dowiesz się: jak będą wyglądały kolejne etapy procesu rekrutacji i kiedy możesz spodziewać się informacji zwrotnej.

ETAP 4

Spotkanie z zespołem rekrutacyjnym

Podczas spotkania weryfikujemy Twoje kompetencje i chcemy się dowiedzieć co jest dla Ciebie ważne oraz czego oczekujesz od nas jako pracodawcy. Tobie dajemy możliwość poznania specyfiki pracy na danym stanowisku. 

Spotkania rekrutacyjne prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Zazwyczaj w takim spotkaniu bierze udział bezpośredni przełożony i/lub osoba z Działu Personalnego. Spotkanie trwa około jednej godziny. Jeśli nie możesz przyjechać do nas osobiście, postaramy się przeprowadzić rozmowę przez Skype.

ETAP 5

Testy kompetencyjne

Dopasowanie odgrywa kluczową rolę w naszym procesie – decyzja o zatrudnieniu to nasza wspólna decyzja. Chcemy, aby była maksymalnie świadoma i skutkowała wieloletnią, owocną współpracą w naszej Organizacji.

Na tym etapie będzie możliwa także Twoja prezentacja osobista. Niektóre testy weryfikujące dotyczą znajomości specjalistycznych programów, inne Twoich cech osobowości. Niektóre z nich możesz wykonać on-line.

ETAP 6

Informacja zwrotna

Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, by przekazać Ci informacje na temat procesu rekrutacji. W przypadku złożenia oferty zatrudnienia, zadbamy o wszelkie formalności.

Niezależnie od tego, czy Twoja kandydatura zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymasz informację zwrotną.

ETAP 7

Witamy na pokładzie - Twój pierwszy dzień pracy

Pierwszego dnia pracy weźmiesz udział w szkoleniu wdrożeniowym. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o firmie i poznać współpracowników. Tego dnia odbywa się również szkolenie BHP oraz przekazywane są niezbędne narzędzia do pracy. Kolejnym krokiem są szkolenia stanowiskowe przeprowadzane w Twoim dziale z udziałem bezpośredniego przełożonego.