Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 183
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bsh-group.pl

NIP: 5240104641

Dodatkowe lokalizacje:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. Z o. o. Oddział Łódź

ul. Lodowa 103
93-232 Łódź
łódzkie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział w Rzeszowie

Hoffmanowej 19
35-016 Rzeszów
podkarpackie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział we Wrocławiu

Żmigrodzka 143
51-130 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Benefity

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest obecna w Polsce od ponad 25 lat i nieustannie się rozwija a tysiące pracowników, którzy nam zaufali, potwierdzają, że BSH to solidny pracodawca oferujący atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia. Cenimy zaangażowanie naszych pracowników, dlatego oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferujemy pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferowane przez BSH benefity przystosowane są do specyfiki i potrzeb danych oddziałów i obszarów.

Nasi pracownicy, w zależności od lokalizacji, mają dostęp do różnych benefitów takich jak:  

Stawiamy na rozwój

Wspieramy rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku oraz stawiamy na nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji oferując pakiety szkoleń i działań rozwojowych w ramach Akademii BSH. Oferujemy naukę języków obcych (angielskiego oraz niemieckiego) finansowanych przez BSH. Studentom oferujemy możliwość odbycia płatnego stażu i praktyk.

Elastyczny czas pracy

Ze względu na pracę i udział w projektach o charakterze międzynarodowym BSH wprowadziło dla pracowników elastyczny tryb pracy. Wiele zespołów ma możliwość wyznaczenia godzin rozpoczęcia pracy a większość pracowników może skorzystać z Home Office w określonym wymiarze.

Zdrowie i aktywność pracowników

Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz ofertę sportowo-kulturalną. Każdy pracownik może skorzystać z najdogodniejszej dla siebie oferty i przeznaczyć dostępne środki na wybrany benefit np.: kartę Multisport lub kartę podarunkową.

Świadczenia socjalne

Pracownicy otrzymują miesięczne dofinansowanie do posiłków. Wszyscy nasi pracownicy mogą ubiegać się także o wsparcie z funduszu socjalnego. Ponadto dbamy o to, aby zawsze z fundusz socjalnego dotarł do pracowników finansowy upominek świąteczny. Dzieci naszych pracowników otrzymują karty podarunkowe z okazji świąt.

Nagrody

Zachęcamy pracowników, aby znajdowali usprawnienia we własnych obszarach i wykazywali się kreatywnością. Każdego roku organizujemy konkursy na najlepszy projekt i innowacyjny proces, w ramach których można zdobyć atrakcyjne nagrody. Ponadto, wybieramy i nagradzamy najlepszych pracowników w pionach handlu i serwisu. Po 25 latach istnienia spółki mamy coraz większą liczbę jubilatów, których, co roku, wyróżniamy nagrodami jubileuszowymi podczas spotkań przedświątecznych.

Rekrutacje wewnętrzne

Spółka BSH stawia na rozwój własnych pracowników i promuje awanse wewnętrzne. Rekrutacje najczęściej zaczynają się wewnątrz firmy. Zależy nam, aby nasi pracownicy poszerzali swoje kompetencje w różnych obszarach i rozwijali swoje umiejętności w ramach organizacji. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest priorytetem i podstawą podejmowanych działań. W naszych fabrykach obowiązują wysokie standardy bezpieczeństwa, prowadzimy programy bezpiecznych zachowań i kampanie edukacyjne.

Kantyny

Na terenie wszystkich fabryk znajdują się kantyny, gdzie pracownicy mogą korzystać z różnorodnego menu w atrakcyjnych cenach.

Centra Szkoleniowo - Wdrożeniowe

W Łodzi i Wrocławiu, przed rozpoczęciem pracy w obszarze produkcyjnym, wszyscy pracownicy odbywają szkolenie wdrożeniowe, podczas którego zdobywają kompleksową wiedzę i umiejętności w zakresie: ergonomii pracy, czynności produkcyjnych, obsługi kluczowych części, umiejętności montażu najbardziej skomplikowanych technologicznie elementów oraz inspekcji końcowej. Jakość no nasz nawyk a nie jednorazowe działanie. Ta dewiza towarzyszy nam podczas całego cyklu produkcji.    

 

Przyjazne środowisko pracy

Oprócz benefitów materialnych, oferujemy inspirującą przestrzeń biurową z dużą ilością zieleni i pysznej kawy, a także ergonomiczne stanowiska pracy wyposażone w nowoczesny i bezpieczny sprzęt. Większość biur wyposażonych jest w podnoszone biurka. Standardowo pracownicy mają do dyspozycji płaskie monitory i laptopy przystosowane do specyfiki realizowanych zadań. Na każdym piętrze pracownicy mają  do dyspozycji, w pełni wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt AGD, kuchnię.