Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 183
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bsh-group.pl

NIP: 5240104641

Dodatkowe lokalizacje:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. Z o. o. Oddział Łódź

ul. Lodowa 103
93-232 Łódź
łódzkie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział w Rzeszowie

Hoffmanowej 19
35-016 Rzeszów
podkarpackie, Polska

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Oddział we Wrocławiu

Żmigrodzka 143
51-130 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Poznaj nas

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. to polska spółka-córka globalnej firmy BSH Home Appliances Group, która należy do Robert Bosch GmbH.

BSH Home Appliances Group posiada 38 fabryk oraz oddziały w 50 krajach. Jako wiodący producent AGD i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań przyczynia się do poprawy życia na całym świecie. Postępująca cyfryzacja sprawia, że wymagania względem AGD są coraz większe, aby spełnić oczekiwania konsumentów, BSH tworzy największy na świecie cyfrowy ekosystem urządzeń gospodarstwa domowego. W portfolio firmy znajdują się cenione globalne marki tj.: Bosch, Siemens, Gaggenau oraz szereg marek regionalnych. Na całym świecie, w grupie BSH, pracuje ponad 60 000 pracowników.

BSH w Polsce

Spółka BSH w Polsce jest obecna już od ponad 25 lat. Centrala znajduje się w Warszawie. Firma posiada 6 fabryk: pralek, suszarek do ubrań i zmywarek w Łodzi, piekarników i lodówek we Wrocławiu oraz drobnego AGD w podrzeszowskiej Rogoźnicy.  

 

Łódzka fabryka suszarek do ubrań jest jedyną tego typu fabryką w koncernie BSH. Każdego roku powstaje tutaj kilkaset wariantów urządzeń, które trafiają do klientów na całym świecie. Ponadto, w Łodzi znajduje się Centrum Rozwoju Pralnictwa (R&D), w którym opracowywane, testowane i wdrażane są najnowsze rozwiązania technologiczne dla naszych urządzeń. w 2019 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby R&D wyposażonej w 1500 stanowisk testowych. W Łodzi mieści się także Centrum Logistyczne, które jest jednym z największych w Polsce. Jego wielkość można porównać do 11 boisk piłkarskich. To stąd odbywa się obsługa krajowa i zagraniczna wszystkich produktów powstających w polskich fabrykach BSH. W 2018 roku rozpoczęliśmy także budowę Centrum Logistycznego we Wrocławiu. Konsekwentna realizacja planu biznesowego BSH we Wrocławiu sprawiła, że  zaledwie po 7 miesiącach od rozpoczęciu produkcji, świętowaliśmy wyprodukowanie 100 tysięcy piekarników.

BSH to nie tylko działy produkcyjne!

Pozycję lidera rynku AGD zawdzięczamy nie tylko innowacyjnym produktom wysokiej jakości, ale także wyznawanym wartościom i świetnej współpracy wewnątrz organizacji. Dzięki temu, że jesteśmy różnorodni, uzupełniamy swoje kompetencje. W naszych strukturach znajduje się Dział Digital Comptence Center, Global Application&Services, Usług Informatycznych, Usług Księgowych, Dział Personalny, Handlu Zagranicznego, IT & Corporate Innovation oraz Centrum realizujące Zakupy Centralne.

Działy te wspierają firmę z zakresie globalnym, stąd często poszukiwaną umiejętnością, oprócz wykształcenia kierunkowego, jest znajomość języków obcych (angielskiego, niemieckiego), szczególnie w Pionie Zakupów Centralnych i Księgowych. Zatrudnienie w strukturach globalnych wiąże się z delegacjami zagranicznymi i pracą w międzynarodowym środowisku. Na szczególną uwagę zasługuje Global Application & Services oraz Corporate Innovation – to tutaj znajduje się serce naszych innowacji! Osoby pracujące w tych działach odpowiedzialne są za opracowywanie i wdrażanie nowoczesnych technologii do naszych urządzeń (aplikacja Home Connect).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (82)