Dane kontaktowe

Bryksy Sp. z o.o.

Lipska 8
30-721 Kraków

NIP: 9451719956

Kim jesteśmy?

Bryksy to developer posiadający ponad 35-letnie doświadczenie. Tradycja zobowiązuje, zatem marka Bryksy to gwarancja ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków. Na przestrzeni lat byliśmy wielokrotnie nagradzani za naszą pracę  i jest to dla nas powód do dumy. Bryksy to firma rodzinna, gdzie każdy z pracowników jest bardzo ważny.

Jak działamy?

Budowanie to nasze hobby, cel i pasja. Kochamy to, co robimy dlatego też wkładamy całe swoje serca w każdy metr kwadratowy naszych mieszkań. Codziennie szukamy nowych wyzwań i cały czas planujemy oraz wdrażamy nowe projekty. Wśród zrealizowanych przez nas inwestycji znajdują się m.in. Małe Błonia w Bronowicach, za które otrzymaliśmy I Nagrodę Złotego Sokoła oraz tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2016, Apartamenty Nowy Świat w Śródmieściu, Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej 22, biurowiec Platinum przy ul. Kordylewskiego, Graffit House przy Rogozińskiego, za którego realizację otrzymaliśmy I Nagrodę Złotego Sokoła oraz tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2018 czy Steam Park przy ulicy Rakowicka 22C oraz wiele innych.

Nasz zespół

Jako, że Bryksy to firma rodzinna, to i ludzie którzy z nami pracują po części są jak rodzina. My się po prostu lubimy. Każdy w firmie dba o jasną i przejrzysta komunikację, co sprzyja dobrej atmosferze i sprawnej pracy. Zawsze staramy się godzić interesy naszych Klientów z własnymi ambicjami i rozwojem pracowników.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować z niebanalnymi ludźmi, w miłej a zarazem profesjonalnej atmosferze, to Bryksy jest miejscem dla Ciebie.

TBS

TBS Małopolska powstało w 1999 roku. Od tego czasu niezmiennie staramy się, aby realizowane przez nas projekty były na najwyższym poziomie.

Co robimy?

Budujemy budynki (głównie) czynszowe oraz zarządzamy i administrujemy budynkami. Codziennie wdrażamy nieszablonowe rozwiązania, aby nasi podopieczni wiedzieli, że ich komfort jest dla nas najważniejszy. Tworzymy ofertę mieszkań ładnych i wygodnych, zaprojektowanych i wykonanych tak, aby każdy mógł powiedzieć, że „tu jestem u siebie”.

Jak działamy?

Zarządzając i administrując nieruchomościami stawiamy na pierwszym miejscu satysfakcje Mieszkańców, ich bezpieczeństwo i wygodę. Dlatego też działamy w oparciu, o wypracowane przez lata standardy i procedury.

Nasza kadra to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych oraz zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z profesjonalistami.