Dane kontaktowe

Bruk-Bet Sp. z o.o.

Nieciecza 199
33-240 Żabno
małopolskie, Polska
Telefon: 801 209 047
[email protected]

www.bruk-bet.pl/kariera

NIP: 5170200580

BRUK-BET® Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Solar®, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych, polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Marka Bruk-Bet Solar to z kolei czołowy polski producent modułów fotowoltaicznych i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.

Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet uzupełniają: Georyt – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac - oferujący prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej. Nowoczesne linie wydobywczoprzeróbcze oraz wykwalifikowany personel zapewniają szybką i terminową realizację zamówień partnerów handlowych dla największych przedsięwzięć inwestycyjnych. Firma Bruk-Bet to także producent wysokiej jakości studni betonowych i szczelnych systemów kanalizacyjnych, które od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego.

Wyroby firmy BRUK-BET® stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Znacznie przekraczają standardy zachodnie.

Misja, wizja, strategia

Misją firmy Bruk-Bet jest tworzenie innowacyjnych materiałów budowlanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Naszym celem jest stworzenie miejsca pracy, opartego na partnerstwie i zaufaniu, przy równoczesnym kształtowaniu odpowiedzialnego środowiska biznesowego z uwzględnieniem potrzeb środowiska naturalnego i lokalnego społeczeństwa.

Innowacje - definiują naszą przyszłość , dlatego od początku działalności jesteśmy nastawieni na poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań w zakresie technologii, produktów i procesów. Naszą wizją jest tworzenie produktu idealnego pod względem jakości, designu czy oraz funkcjonalności.

Od ponad 35 lat działamy na rynku polskim, znajdując się w czołówce producentów materiałów budowlanych. Wierzymy, że pozycja lidera zobowiązuje, dlatego swoją konkurencyjność opieramy na ponadprzeciętnej jakości i innowacji. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, wdrażanie systemów usprawniających procesy produkcyjne, zamierzamy stale się rozwijać i osiągać najwyższą jakość. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie wzrostu wartości firmy oraz zagwarantowanie naszym pracownikom komfortowych warunków pracy.
 

 • Relacje z naszymi Partnerami Biznesowymi, Klientami opieramy na zaufaniu szacunku i profesjonalizmie.
 • Słuchamy oczekiwań naszych Klientów, elastycznie reagując na ich potrzeby.
 • Jako lider na rynku, nieustannie wyznaczamy innowacyjne kierunki rozwoju i wspólnie kształtujemy otoczenie.
 • Nasze innowacje opieramy na ciągłym doskonaleniu procesów zgodnie z filozofią Kaizen.
 • Dbamy o to, aby nasza firmy była atrakcyjnym miejscem pracy, w którym pracownicy czują się docenieni, zaangażowani i zainspirowani do lepszych osiągnieć.
 • Nasi pracownicy to pasjonaci i profesjonaliści. Otwarci na ludzi i wyznania codzienności. Swoją codzienną pracą udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
 • Czujemy się odpowiedzialni za nasze otoczenie dlatego, chętnie wspieramy szereg inicjatyw z zakresu kultury, oświaty i sportu.
 • Gwarantujemy jakość naszych marek.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

W firmie Bruk-Bet wierzymy, że odpowiedzialny biznes to nie tylko spełnienie wymogów prawnych i formalnych względem społeczeństwa i środowiska. W swojej strategii uwzględniamy potrzeby otaczających nas ludzi, środowiska i interesariuszy. Od ponad 35 lat prowadzimy działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Główne cele i priorytety działań CSR to:

 • Realizacja programów zaangażowania społecznego w obrębie społeczności lokalnych,
 • Powiązanie działań CSR z podstawową działalnością organizacji,
 • Prowadzenie działań niekomercyjnych, które mają na celu pomoc lokalnym instytucjom i społecznościom,
 • Budowanie relacji ze społecznością lokalną, w której funkcjonuje firma, ale również z władzami lokalnymi, które pomagają w realizacji poszczególnych projektów.

Ostatnie wpisy dla BRUK-BET

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)