Dane kontaktowe

Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Wrzesińska 24
62-320 Miłosław
wielkopolskie, Polska

www.browarfortuna.pl

NIP: 7891271358

Browar Fortuna

Jesteśmy regionalnym, niedużym browarem, którego tradycje warzenia piwa sięgają XIX wieku.

To tutaj, w Miłosławiu powstało miejsce,  które stworzyli  entuzjaści  piwa  warzący  dla ludzi z pasją.

 Warzymy rzemieślniczo, używamy tylko  naturalnych składników i jako jeden z nielicznych browarów w kraju warzymy metodą otwartej fermentacji.

Poznaj nasze marki. W portfolio mamy kilka piwnych specjalności– od klasycznej Fortuny Czarne warzonej na palonym słodzie i z dodatkiem wyciągu z orzeszków drzewa kola, po  Fortuny owocowe. Jeszcze większą gamą może pochwalić się Miłosław, który oferuje również Miłosław Bezalkoholowe Ipa. W końcu jest i Komes, nasze najmocniejsze i długo leżakowane piwa. Komes Porter Bałtycki został nagrodzony brązowym medalem na największym profesjonalny  piwnym konkursie na świecie World Beer Cup oraz złotym medalem w konkursie European Beer Star. Srebrnym medalistą w tym konkursie został też Komes Barley Wine.

Miłośnicy cydrów i gruszeczników również znajdą coś dla siebie.

Od lat warzymy piwa, które święcą sukcesy na krajowych i zagranicznych konkursach piwnych. Nasz browar to zespół wysokiej klasy specjalistów i znawców branży, dla których praca jest pasją. Kochamy to co robimy i dzięki temu nasze produkty trafiają do coraz szerszego grona odbiorców.

Chcesz pracować w miłej i przyjaznej atmosferze, wśród ludzi, którzy zarażają energią i dla których ważny jest drugi człowiek? Nie boisz się wyzwań, chętnie się uczysz i lubisz pracować w zespole? Czekamy na Ciebie w Browarze Fortuna w Miłosławiu.

Chcesz się  dzielić swoją pasją  z innymi? Dołącz do nas, czekamy na kogoś takiego jak Ty!