Dane kontaktowe

British American Tobacco

Krakowiaków 48
02-255 Warszawa

NIP: 5222917210

STUDENCI I ABSOLWENCI

Dla studentów oraz absolwentów szkół wyższych oferujemy staże i programy, które są niepowtarzalną okazją do współpracy z naszymi specjalistami z zakresu między innymi HR, marketingu, finansów, produkcji oraz IT. Ponad to dają możliwość pracy przy wspólnych projektach oraz zmierzenia się z prawdziwymi biznesowymi wyzwaniami. Wszystko to jest dobrą okazją do sprawdzenia swoich sił w międzynarodowej korporacji.

Program Menedżerski Global Graduate Programme

Global Graduate Programme to unikalny roczny program menedżerski gwarantujący niezwykle intensywny rozwój w biznesie, który jest w ciągłym ruchu.

Program to 12 miesięcy intensywnego rozwoju i wyzwań w polskich strukturach, kraju wiodącego na Europę Środkowo-Północną (NCEA – Northern Central Europe Area). To samodzielne projekty, doświadczenie międzynarodowe i dwutygodniowe szkolenia w Wielkiej Brytanii, a po roku rola menedżerska. Ponad to dostaniesz od nas umowę o pracę, atrakcyjną pensję oraz rozbudowany pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, i inne)

Program to dopiero początek Twojej kariery, naszym celem jest inwestowanie w przyszłych senior managerów naszej firmy. Możliwości są nieograniczone.

Program Stażowy #ażSTAŻ

Program Stażowy daje Ci szansę na realizację samodzielnych projektów przez 6 miesięcy płatnego stażu. Jest to najlepszy czas na zdobycie doświadczenia, poznanie specyfikacji branży FMCG oraz sprawdzenie swoim kompetencji w dynamicznym środowisku w kulturze codziennego feedbacku.

- Co takiego masz w #ażSTAŻ?

  • 6 miesięcy ambitnych zadań z realnego biznesu
  • praca w międzynarodowym środowisku/zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w mentorem w celu podnoszenia umiejętności
  • świetną atmosferę oraz dodatkowe benefity

Dla najlepszych stażystów możliwość rozwoju dalszej kariery w BAT - stanowisko specjalistyczne lub  UDZIAŁ W PROGRAMIE MENEDŻERSKIM Global Graduate Programme!

Zapraszamy na naszą stronę http://pracawbat.pl/studenci-i-absolwenci/ gdzie znajdziesz aktualne oferty naszych programów!

PROFESJONALIŚCI

W Warszawie zespoły obszarów Marketing, Sprzedaż, Finanse, IT, HR, Dział Prawny i Korporacyjny podejmują decyzje wpływające na to, jak wygląda nasz biznes na wszystkich rynkach naszego Area Europy Północno-Środkowej.

Biznes w naszej branży to ciągły ruch, to stałe poszukiwanie nowych możliwości, doskonalenia organizacji oraz sposobu prowadzenia biznesu w zmieniającym się otoczeniu.

Szukamy ludzi nastawionych na osiąganie ambitnych celów i gotowych na aktywne działanie w branży, którzy będą poszukiwać nowych szans razem z nami!

SIŁY SPRZEDAŻY

Nasze produkty są dostarczane i sprzedawane w imieniu i na rachunek British American Tobacco przez naszych przedstawicieli handlowych, bezpośrednio do określonej grupy punktów niezależnych oraz sieci detalicznych. Jednocześnie oferta naszych produktów tytoniowych jest również dostępna w kanale hurtowym. Przedstawiciel Handlowy ma możliwość pracy nie tylko w zakresie sprzedaży, ale również szeroko pojętego marketingu, to wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i budowanie od podstaw biznesu.

Zatem, jeśli jesteś otwarty na współpracę z ludźmi, lubisz dynamiczną pracę i cenisz sobie indywidualność w zarządzaniu swoimi zadaniami, zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert.

PRODUKCJA

Sercem fabryki w Augustowie jest dział produkcji wraz ze wspierającymi działami jakości, krajalni tytoniu, logistyki i harmonogramowania oraz inżynieringu. Pracują u nas eksperci w dziedzinie nowych technologii, w tym specjaliści z różnych krajów i kultur. Ciągłe zwiększający się wolumen spowodował, że w przeciągu ostatnich lat stale zwiększamy zatrudnienie

Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych fachowców, pracować w nowoczesnej fabryce, która zapewnia wysokie standardy pracy i posiadasz odpowiednie kwalifikacje to właśnie Ciebie potrzebujemy!