Dane kontaktowe

British American Tobacco

Krakowiaków 48
02-255 Warszawa

NIP: 5222917210

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy British American Tobacco sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach całego świata. W naszym portfolio posiadamy 200 marek, jesteśmy liderem sprzedaży na ponad 60 rynkach. W Polsce, jako drugi producent wyrobów tytoniowych dostarczamy naszym konsumentom takie produkty jak: Vouge,  Lucky Strike, Pall Mall, Viceroy, Nevada. Ponadto, jako pierwszy koncern tytoniowy wprowadziliśmy nowy model sprzedaży i dystrybucji naszych produktów– sprzedaż bezpośrednią. Obecnie na terenie Polski mamy 39 centrów dystrybucyjnych, w których pracuje około 600 osób – nasze Siły Sprzedaży.

NASZE SPÓŁKI

W Polsce Grupę British American Tobacco tworzą dwie spółki: British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. (biuro marketingowo dystrybucyjne oraz Siły Sprzedaży w całej Polsce) oraz British American Tobacco Polska S.A.  (fabryka w Augustowie).


British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.
W naszym warszawskim biurze pracują specjaliści różnych dziedzin, managerowie zarządzający firmą oraz osoby wspierające pracę komercyjnej części naszego biznesu. To tutaj powstają strategie sprzedażowe i komunikacyjne, prognozy budżetowe i sprawozdania z wyników działalności firmy w Polsce. Ponadto, British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. to nasze Siły Sprzedaży - obecnie na terenie Polski mamy 39 centrów dystrybucyjnych, w których pracuje około 600 osób.
 

British American Tobacco Polska S.A. 
Fabryka w Augustowie to jedna z najważniejszych fabryk British American Tobacco na świecie. Tutaj ma miejsce kompleksowy proces produkcyjny: od momentu dostawy liści tytoniowych, aż po wytworzenie gotowego produktu. Rocznie produkujemy około 35 miliardów sztuk papierosów, sercem fabryki w Augustowie jest dział produkcji wraz z działami jakości, logistyki i harmonogramowania oraz inżynieringu. Pracują u nas eksperci w dziedzinie nowych technologii, w tym specjaliści z różnych krajów i kultur. Ciągłe zwiększający się wolumen spowodował, że w przeciągu ostatniego roku zatrudniliśmy w naszej fabryce około 250 nowych pracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)