Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

British American Tobacco

Krakowiaków 48
02-255 Warszawa

NIP: 5222917210

Poznaj nas

Jesteśmy częścią międzynarodowej marki o globalnym zasięgu. Cenimy Różnorodność, zarówno w obszarze naszej oferty, jak i w środowisku pracy. W Polsce, jako jedyna firma w branży tytoniowej działamy we wszystkich segmentach rynku: posiadamy w ofercie zarówno papierosy tradycyjne, papierosy elektroniczne i tytoń podgrzewany oraz woreczki nikotynowe do żucia.

Stajemy się również atrakcyjnym miejscem pracy dla coraz szerszego grona kandydatów: przyciągamy ludzi o różnorodnych umiejętnościach, chętnych do ciągłego rozwoju! Przed naszymi pracownikami na co dzień stawiamy nowe, ekscytujące wyzwania. Nasze programy talentowe przyciągają najlepszych kandydatów - globalnie zgłosiło się do nas ponad 60 tys. osób!

KIM JESTEŚMY

GRUPA BAT na świecie

Jesteśmy koncernem o globalnym zasięgu z główną siedzibą w Londynie. Działamy od 1902 roku, zarówno na rynkach szybko wschodzących, jak i rozwiniętych. Współpracujemy z 11 milionami punktów sprzedaży detalicznej, a z naszych produktów skorzystało już ponad 150 milionów konsumentów. Obecnie zatrudniamy ponad 53 000 osób, na ponad 180 rynkach i posiadamy fabryki w ponad 40 krajach.

Utrzymujemy wiodącą pozycję rynkową w wielu kategoriach produktów konsumpcyjnych obejmujących tradycyjne wyroby tytoniowe m.in. Vogue, Lucky Strike, Pall Mall, Rothmans, a także szeroką gamę produktów bezdymnych. Należą do nich nowe kategorie produktów: papierosy elektroniczne m.in. Vype/Vuse, podgrzewacze tytoniu glo oraz nowoczesne produkty, w tym saszetki zawierające tytoń do żucia EPOK.

BAT w Polsce

Nasza strategia

Zmieniamy się dla naszych Konsumentów! Ambicja Grupy BAT to budowanie Lepszego Jutra.

Priorytetem w naszych działaniach jest pełne wykorzystanie możliwości, jakie dają osiągnięcia naukowe i innowacje technologiczne współczesnego świata w celu zmniejszenia zdrowotnego wpływu naszego biznesu. Zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu do zmieniających się preferencji konsumentów i postaw społecznych. 

Mając na uwadze te założenia i działając zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju włączyliśmy do naszej oferty produkty o potencjalnie mniejszej szkodliwości, inwestujemy w rozwój działalności badawczo-rozwojowej, huby technologiczne i laboratoria światowej klasy. Do procesów produkcyjnych wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia. Dbamy o środowisko poprzez osiągnięcie neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, czy ograniczenie wykorzystania plastikowych opakowań.

Nasz Etos

Kluczowym motorem, który napędza nas do realizacji Lepszego Jutra jest nasz etos. To nasz kompas, który wskazuje drogę całej Grupie BAT.

Nasz etos inspiruje do tego, jak być odważnym, szybkim, silnym, odpowiedzialnym i wszechstronnym, aby stworzyć kulturę przyszłości w BAT. Prowadzi nas we wszystkim co robimy i jak to robimy. Wierzymy, że wzmacnia naszych pracowników, sprzyja tworzeniu dynamicznego i przyjaznego miejsca pracy oraz trwałych wartości.

Zarówno dla pracowników związanych z firmą od lat jak i dla tych, którzy niedawno do nas dołączyli etos stanowi odpowiedź na ciągłe zmiany, uosabia kulturę uczenia się i ciągłego doskonalenia.

Ostatnie wpisy dla British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)