Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bridgestone Europe NV/SA, Spółka Akcyjna, Oddział w Polsce

Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 7822128296

Rekrutujemy Online

Choć nasze biuro w centrum Poznania pozostaje przez cały czas otwarte od połowy marca wszystkie zespoły pracują zdalnie. Również w trybie online przeprowadzane są rozmowy rekrutacyjne.

Wszystkie dostępne na naszej stronie oferty pracy są aktualne i rekrutacja nie została zawieszona.

Jak wygląda rekrutacja online?

  • Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin spotkania. Po tej rozmowie otrzymasz maila potwierdzającego ustalenia oraz z linkiem do testu wartości, który wypełnia każdy kandydat. Jego wypełnienie zajmie Ci około 15 minut.
  • Spotkanie odbywa się przez aplikację MS Teams. Link do spotkania przesyła rekruter. Jeśli chcesz sprawdzić, czy aplikacja działa poprawnie, możesz przeprowadzić krótką rozmowę testową z naszym rekruterem.
  • W zależności od stanowiska podczas telefonicznej rozmowy z Działem HR lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej online z przełożonym działu, który poszukuje Pracownika, mogą być przeprowadzone testy merytoryczne.
  • Po spotkaniu w ciągu dwóch tygodni otrzymasz informację zwrotną. W przypadku pozytywnej decyzji przełożonego, otrzymasz ofertę drogę mailową.

Jak przygotować się do rekrutacji online?

  • Jeśli chcesz sprawdzić czy aplikacja, przez którą będzie prowadzona rozmowa rekrutacyjna działa poprawnie, możesz poprosić naszego rekrutera o krótką rozmowę testową.
  • Oczywistym jest, że każdy z kandydatów chce zaprezentować się jak najlepiej. W tym celu warto zapewnić sobie chwilę spokoju i zadbać, aby dzieci, współlokatorzy lub zwierzęta Cię nie dekoncentrowali.
  • Strój na rozmowie kwalifikacyjnej powinien być odpowiedni do sytuacji.
  • Jeśli techniczne niedoskonałości sprawią, że nie usłyszysz pytania lub nie będziesz pewna/pewny czy dobrze zrozumiałeś, po prostu poproś o jego powtórzenie.

Pierwszy dzień pracy

W obecnej sytuacji podpisanie dokumentów oraz odbiór sprzętu odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wdrożyliśmy również procedury, które umożliwiają przesłanie sprzętu i dokumentów pod wskazany adres.

Jak będzie przebiegało Twoje wdrożenie?

Ponieważ wszystkim pracownikom rekomendowana jest obecnie praca zdalna w tej formie również odbywają się szkolenia i wdrożenie na stanowisku pracy. Ich organizacja zależy od menadżera Działu.

#RekrutujemyBezpiecznie #zostańwdomu

Drogi Kandydacie, obecna sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie i czasem nasze potrzeby ewoluują w trakcie trwania rekrutacji. Jeśli będziemy musieli zawiesić proces, na pewno poinformujemy Cię o tym i jeśli wyrazisz na to zgodę, skontaktujemy się z Tobą, jeśli sytuacja ulegnie zmianie. Prosimy o wyrozumiałość.