Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bridgestone Europe NV/SA, Spółka Akcyjna, Oddział w Polsce

Królowej Jadwigi 43
61-871 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 7822128296

Bridgestone to największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, a Shared Service Center (SSC) Poznań to centrum usług wspólnych obsługujące spółki koncernu w regionie EMEA (Europe - Middle East - Africa). Zatrudniamy ponad 200 osób. Działy w Poznaniu zajmują się księgowością, finansami, HR operacyjnym, prawem oraz zakupami i obsługują partnerów biznesowych w sześciu językach.

Praca w Bridgestone SSC Poznań umożliwia zdobycie doświadczeń w różnych obszarach i udział w ciekawych projektach. Jako międzynarodowa firma z japońskimi korzeniami stawiamy na nieustanne doskonalenie się, dlatego wesprzemy Ciebie i Twój rozwój.

Cenimy sobie odwagę dzielenia się opiniami. Odnosimy się z szacunkiem do wszystkich, którzy podejmują inicjatywę i mierzą się z codziennymi wyzwaniami. Jesteśmy otwarci na różnorodność. Działając w duchu kaizen doceniamy innowacyjność i elastyczność. Dbamy o komfort pracy nie tylko zapewniając nowoczesne biuro i szereg benefitów, ale także prowadząc otwarty dialog z pracownikami.

Dołącz do jednego z naszych działów:

RETAIL - Świadczymy finansowe oraz pozafinansowe usługi do sieci sprzedaży First Stop w Europie. Zakres naszych działań to m.in. zobowiązania, należności, księga główna, raportowanie miesięcznych wyników finansowych oraz kontroling. Ponadto funkcjonujący w ramach naszego działu Retail zespół Digital jest drugą linią wsparcia dla platform zakupowych B2B oraz B2C dostępnych w całej Europie.

SERVICE & DEVELOPMENT - Odpowiadamy za jakość usług, które wykonujemy dla naszych klientów. Działamy w celu optymalizacji oraz automatyzacji i robotyzacji procesów wewnętrznych. W ramach naszego działu S&D zespół Master Data tworzy konta w systemie SAP dla dostawców, klientów oraz pracowników Bridgestone. Zespół Fiscal natomiast przygotowuje i składa deklaracje VAT.

CORPORATE FINANCE CENTER OF EXCELLENCE - Jesteśmy wewnętrznym centrum eksperckim dla Grupy Bridgestone EMEA odpowiedzialnym za konsolidację budżetów i wyników finansowych oraz raportowanie ich do siedziby Bridgestone Global w Japonii. Dbamy o zgodność z przepisami rachunkowymi i regulacjami JSOX w celu tworzenia efektywnego środowiska kontroli wewnętrznej. Członkami naszego działu są również eksperci z zakresu podatków i cen transferowych dedykowani potrzebom Grupy.

PURCHASE TO PAY - W tym dziale jesteśmy odpowiedzialni za księgowanie faktur, dotyczących zobowiązań i przygotowanie płatności. Weryfikujemy i księgujemy wydatki pracownicze oraz bezpośrednio kontaktujemy się z dostawcami międzynarodowymi i krajowymi. Kontrolujemy oraz weryfikujemy konta bilansowe, dotyczące zobowiązań i zakupu materiałów.

CASH AND BANKING - Codziennie procesujemy wyciągi bankowe i płatności. Zarządzamy kontami bankowymi, zadaniami księgowymi związanymi z zamknięciem miesiąca, ale także planujemy wydatki oraz zabezpieczenia walutowe.

RECORD TO REPORT - Wykonujemy księgowanie środków trwałych oraz ich amortyzowanie. Uzgadniamy transakcje w grupie oraz kompensujemy wzajemne należności i zobowiązania. Ustalamy konta bilansowane, audyty oraz inne aktywności kontrolingowe.

HR OPERATION - Tutaj wszystko się zaczyna i kończy. Dbamy o sprawy administracyjne, raportowanie, rekrutację, szkolenia i rozwój naszych pracowników. Troszczymy się o to, aby wynagrodzenia były zawsze na czas. Nasz Dział HR wspiera 16 spółek firmy w 12 krajach Europy. Odkrywanie talentów to nasza pasja.

LEGAL -  Udzielamy porad, oceniamy ryzyko, prowadzimy oraz zarządzamy sprawami sądowymi. Przygotowujemy dokumentację, opiniujemy umowy, doradzamy w sprawach z zakresu prawa pracy, wspieramy projekty M&A oraz współpracujemy z doradcami zewnętrznymi. Dbamy również o tworzenie zasad ładu korporacyjnego.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas:

  1. Wejdź na www.bridgestone.pl,
  2. Kliknij w zakładkę „PRACA”,
  3. Wybierz kraj oraz oferty w języku polskim i angielskim,
  4. Znajdź ofertę, która Cię interesuje,
  5. Wypełnij formularz, dołącz do niego CV i aplikuj!

Masz pytania?

Napisz do naszego Działu Rekrutacji [email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)