Dane kontaktowe

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Murmańska 25
04-203 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 516 67 00

NIP: 1132568413

Rekrutacja

Jakie dokumenty do nas przesłać?

Znajdź ofertę, która Cię najbardziej interesuje. Następnie zaaplikuj wysyłając CV oraz List Motywacyjny jeśli chcesz.

Kandydujesz do Sklepu?

Tak będzie wyglądał proces rekrutacji: wybór aplikacji -> zadanie teoretyczne i praktyczne -> rozmowa z Kierownikiem -> rozmowa z Dyrektorem -> propozycja współpracy -> podpisanie umowy 

Kandydujesz do Centrali?

Tak będzie wyglądał proces rekrutacji: wybór aplikacji -> rozmowa z HR -> rozmowa z Przełożonym -> rozmowa z Dyrektorem Działu -> propozycja współpracy -> podpisanie umowy

Witaj na pokładzie!

Przywiązujemy dużą wagę do procesu wdrożenia w firmie. Każdy nowy Pracownik rozpoczyna pracę od poznania sklepów. W tym czasie ma opiekuna, do którego może się zwrócić, gdy potrzebuje pomocy.

Czas trwania rekrutacji jest uzależniony od stanowiska. Dbamy by nasi Kandydaci byli informowani na bieżąco o kolejnych etapach. W przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować.

Bricoman rozmowa kwalifikacyjna - jak się przygotować?

Wyśpij się dobrze :), przyjdź z pozytywnym nastawieniem na partnerską rozmowę.

Przeczytaj jeszcze raz swoje CV - będzie Ci łatwiej zaprezentować się na rozmowie. Przygotuj informacje o swoich osiągnięciach.

W Centrali prowadzimy rozmowy rekrutacyjne, 1 na 1, co oznacza, że najpierw porozmawiasz z osobą HRu, następnie z bezpośrednim Przełożonym, a na koniec z Dyrektorem Działu/Dyrektorem Generalnym.

W sklepie otrzymasz do wykonania kilka typowych zadań związanych z pracą na danym stanowisku (chcemy przekonać się czy wiesz, co zrobić, kiedy np. Klient Cię o coś poprosi). Następnie zapoznamy się z Twoim CV i porozmawiasz z bezpośrednim Przełożonym.