Dane kontaktowe

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Murmańska 25
04-203 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 516 67 00

NIP: 1132568413

Należymy do Adeo, międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, która skupia 32 firmy na całym świecie. Adeo zajmuje 3 miejsce na świecie w dystrybucji produktów budowlano-remontowych. Aktualnie prowadzimy 9 sklepów w Polsce. 

Jak pracujemy?

Wspólnie tworzymy w Bricomanie zespół, w którym każdy robi to, co lubi i najlepiej potrafi. Dbamy, żeby każdy miał autonomię w działaniu, mógł się rozwijać i dążyć do celu, z którym się identyfikuje. 
 

Wspieramy lokalne społeczności

W ramach wolontariatu pracowniczego - nasi Pracownicy - Wolontariusze remontują szkoły, przedszkola, domy dziecka. Od 2014r. zrealizowaliśmy 33 projekty.

Bezpieczeństwo w pracy

Dbamy o bezpieczeństwo w pracy. Jesteśmy odpowiedzialni – bierzemy udział w kursach Pierwszej Pomocy. Kładziemy duży nacisk na BHP.

Elastyczność pracy

Staramy się elastycznie planować pracę, by zachowywać work life balance. Rozumiemy, że Pracownik ma ważne sprawy do załatwienia poza pracą.

Zdrowie Pracowników

Troszczymy się o zdrowie naszych Współpracowników w ramach programu „Bądź w formie”. Zrealizowaliśmy warsztaty takie jak „Zdrowe oczy”, „Zadbaj o Kręgosłup” czy „Serce jak dzwon”.

Współpracujemy ze szkołami branżowymi

Z naszych „Dni Otwartych” skorzystało 366 Uczniów. W 23 szkoleniach produktowych wzięło udział 458 uczniów. Przyjęliśmy na staż 51 osób.

Wspieramy inicjatywy

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Organizujemy wiele akcji odpowiedzialnych społecznie. Tutaj przeczytasz więcej -> http://ccifp.pl/bricoman-polska-sp-z-o-o-partnerem-organizacyjnym-targ%C3%B3w-pracy-i-przedsi%C4%99biorczo%C5%9Bci-2016/

Rozwój w firmie

Wspieramy Pracowników i chcemy zapewnić im niezbędne narzędzia do rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji. Co możemy zrobić dla Ciebie?

  • Każdy może przygotować swój Indywidualny Plan Rozwoju, korzystając ze wsparcia Mentorów i Opiekunów,
  • W 2017 r. awansowało 50 Pracowników,
  • W 2017 r. ilość godzin szkoleniowych wyniosła 33 534. To daje 44h szkoleniowe w roku na każdego Pracownika,
  • Systematycznie przeprowadzamy szkolenia, pytając o potrzeby szkoleniowe Pracowników,
  • Cały czas myślimy co jeszcze możemy zaproponować…. Być może dla Ciebie.

Atmosfera

Chcemy budować relacje oparte na współpracy i zaufaniu. Miejsce, w którym praca to nie tylko obowiązek. Jak dbamy o dobrą atmosferę w Bricomanie?

  • Jesteśmy bezpośredni, bez względu na stanowisko mówimy do siebie po imieniu,
  • Wolimy rozmawiać niż pisać maile.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)