Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Brenntag Polska Sp. z o.o.

ul. J. Bema 21
47-224 Kędzierzyn-Koźle
opolskie, Polska

www.brenntag.com/pl-pl

NIP: 7491515495

GRUPA BRENNTAG

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu, firmą z bardzo długimi tradycjami, założoną w 1874 roku w Berlinie. W Polsce nasza historia sięga lat 90'. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki. Wsparcie technologiczne, opracowywanie receptur, szeroka znajomość rynku, przemysłu oraz prawodawstwa jak również zaawansowane narzędzia cyfrowe, to tylko niektóre z usług jakie oferujemy.

DZIŚ TROSZCZYMY SIĘ O LEPSZE JUTRO

Świat nieustannie się zmienia, a wraz z nim także ludzie. W Brenntag codziennie staramy się przyczyniać do zwiększania i popularyzacji zrównoważonego rozwoju w przemyśle. Bezpieczeństwo, ochrona środowiska, odpowiedzialność społeczna i odpowiedzialność za dobrostan naszych pracowników łączymy w naszym haśle przewodnim: ConnectingChemistry.

Brenntag jest wszędzie: w niezliczonych tworzywach, materiałach, procesach, rozwiązaniach, we wszystkich gałęziach przemysłu. Stale odnosimy sukcesy we wszystkich obszarach naszej działalności, operując z ogromnym i wysoce zróżnicowanym portfolio spółek zależnych i kontrahentów na całym świecie, w branży spożywczej, ropy i gazu, farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. Łączymy producentów z firmami przetwórczymi i produkcyjnymi począwszy od małych, wysoce wyspecjalizowanych zakładów po światowe potęgi i liderów w swoich sektorach. Silna pozycja rynkowa przekłada się na stabilne i pewne środowisko pracy.

NASZA MISJA I WARTOŚCI

Zawsze bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i przestrzegamy naszych zasad w zakresie wartości etycznych i moralnych. Pomaga nam to podczas codziennej aktywności związanej z działalnością firmy, a także w kontaktach z naszymi klientami, dostawcami, konkurencją oraz co najważniejsze – z naszymi pracownikami.

Sukces i powodzenie naszej firmy oparte są na najważniejszych wartościach. Wszystkie nasze działania oraz relacje z partnerami biznesowymi są zdefiniowane przez sześć wartości jakimi żyjemy.

Bezpieczeństwo jest dla nas zawsze najważniejsze. Przestrzegamy najwyższych standardów oraz dążymy do całkowitego wyeliminowania wypadków i incydentów w oddziałach na całym świecie. Zachęcamy naszych pracowników aby byli liderami na swoich stanowiskach pracy. Są oni zaangażowani w swoją pracę i biorą za nią pełną odpowiedzialność. Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności, dlatego też zawsze postępujemy zgodnie z zasadami i jesteśmy uczciwi w transakcjach biznesowych. Zapewniamy naszym partnerom najwyższą możliwą wartość dodaną, niezależnie od powierzonego nam zadania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)