Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Brembo Poland Sp. z o.o.

ul. Roździeńskiego 13
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 783 79 20
[email protected]

www.brembo.com/pl

NIP: 5252195885

Oddziały:

Brembo Poland Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie

ul. Dekabrystów 67
42-200 Częstochowa
śląskie, Polska
[email protected]

www.brembo.com/pl

Brembo Poland Sp. z o.o. Oddział w Niepołomicach

ul. Rudolfa Diesla 21
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
[email protected]

www.brembo.com/pl

More than Brakes - Pasje pracowników

Miłość do motoryzacji jest dla nas oczywista. Możemy ją realizować każdego dnia pracy.
O frezowaniu, skrawaniu, planowaniu produkcji, kaizenach możemy rozmawiać godzinami. Lecz to nie wszystko. Jesteśmy dumni także z pasji naszych pracowników. Wiemy jak ważne jest spełnienie nie tylko na polu zawodowym. Szczęśliwy człowiek to najlepszy pracownik. Poznaj drużynę biegową Brembo oraz inne pasje kilku z naszych pracowników:

Brembo w sportach motorowych

To może być najszybszy tor na świecie albo rajdowy tor na prowincji. Wszędzie tam, gdzie słychać ryk silnika, a kierowca jest skoncentrowany na byciu ułamki sekund przed resztą stawki, tam na pewno jest Brembo.  Od ponad 40. lat nasze hamulce wyposażają samochody i motocykle dążące do zwycięstwa w zawodach motorowych na całym świecie.

Wszystko zaczęło się w 1975 roku poprzez uścisk ​dłoni ​Alberto Bombassei i Enzo Ferrari, który wybrał hamulce Brembo dla czerwonych pojazdów.

Co łączy pojazd ​z 24-godzinnego wyścigu Le Mans z samochodem przygotowanym do wyścigu​ Indianapolis 500?

Co wspólnego mają motocykl enduro z motocyklem z MotoGP oraz samochód z wyścigów Nescar z ciężarówką uczestniczącą w rajdzie Paryż-Dakar?

Jeśli pojazdy te wygrywają, odpowiedź jest prosta: systemy hamulcowe Brembo.

Zielone procesy. Zielone produkty

Większość dzisiejszych firm skupia się na zmniejszeniu szkodliwego wpływu ich działań na środowisko. Brembo idzie o krok dalej: nie tylko podejmuje przyjazne dla środowiska działania, ale również tworzy produkty wytwarzające mniej zanieczyszczeń. 

​​Dla nas jest to naturalny wybór, widoczny we wdrażaniu przyjaznych dla środowiska technologii zdolnych do zmniejszenia do minimum każdej formy zanieczyszczenia w codziennych działaniach, jak na przykład wydajne źródła recyklingu wody lub odzyskiwanie ciepła produkowanego przez placówki na całym świece. W przypadku technologii stosowanych w piecach do topienia i obróbki cieplnej generujemy oszczędność energii na poziomie 30%. Każdego roku także Brembo recyklinguje ponad 53% odpadów powstałych przy produkcji.​