Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Brembo Poland Sp. z o.o.

ul. Roździeńskiego 13
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 783 79 20
[email protected]

www.brembo.com/pl

NIP: 5252195885

Oddziały:

Brembo Poland Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie

ul. Dekabrystów 67
42-200 Częstochowa
śląskie, Polska
[email protected]

www.brembo.com/pl

Brembo Poland Sp. z o.o. Oddział w Niepołomicach

ul. Rudolfa Diesla 21
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
[email protected]

www.brembo.com/pl

Poznaj Brembo

Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.

Brembo produkuje to, co najcenniejsze: poczucie bezpieczeństwa​

Brembo jest znane i cenione na całym świecie nie tylko za swoją niesamowitą wytrzymałość i wyjątkowy wygląd produktów, ale również za sukcesy odnoszone każdego roku w sportach motorowych, gdzie odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa wymaga wyjątkowego podejścia. Zwycięstwa, osiągi, adrenalina… ale naszym nadrzędnym celem jest podniesienie bezpieczeństwa kierowców samochodów i motocyklistów podczas codziennych podróży. Doświadczenia zdobywane we współpracy z najbardziej wymagającymi sportowcami możemy z powodzeniem przenosić do samochodów jeżdżących po drogach całego świata.

W Brembo innowacje nigdy się nie kończą

Od powstania w 1961 roku do dzisiaj, Brembo zarejestrowało 370 rodzin patentów fundamentalnych, by chronić technologiczne pionierstwo zdobyte na przestrzeni lat.

Tworząc coraz nowocześniejsze układy hamowania zdolne do ustanawiania nowych standardów, co roku inwestujemy 5% przychodów w badania i rozwój. Na całym świecie ponad 7 000 naszych pracowników odpowiada za innowacje, które zmieniają przyszłość motoryzacji​. Tworzenie pomysłów i rozwiązań jest wręcz zakodowane w naszym DNA.

Ostatnie wpisy dla Brembo Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)