Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BRANDBQ Sp. z o.o.

Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 012 312 27 00

kariera.wearmedicine.com

NIP: 6793049718

W Medicine stawiamy przede wszystkim na rozwój naszych pracowników i miłą atmosferę, tak aby każdego dnia odczuwali korzyści, jakie płyną z pracy w naszej marce.

Posiadamy prawie 100 salonów na terenie Polski i chcielibyśmy, aby nasza obsługa oraz atmosfera panująca w sklepie była panaceum dla duszy klientów. Aby odwiedzając nas – dzięki profesjonalnemu podejściu naszej ekipy – zapominali o troskach dnia, a wkładając nasze oryginalne ubrania, czuli się wyjątkowo.

NASZA CENTRALA mieści się w centrum Krakowa, przy Alei Pokoju 18, w nowoczesnym biurowcu w kompleksie Fabryczna Office Park. Pracuje tutaj około 200 osób.

NASZ MAGAZYN mieści się w podkrakowskim Kokotowie i obsługuje zamówienia ze wszystkich rynków.

CO NAS WYRÓŻNIA?

✓ DOBRY PRACODAWCA 2019 - wyróżnienie za naszą politykę zatrudnienia, dobre warunki pracy oraz dbałość o rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji.

✓ EKO - w trosce o środowisko naturalne stale podejmujemy kroki, które mają za zadanie przyczynić się do poprawy jego jakości – dlatego działamy w sposób zrównoważony na wielu płaszczyznach biznesu.

✓ ANGAŻUJEMY SIĘ CHARYTATYWNIE - wspieramy domy dziecka i schroniska dla zwierząt. Promujemy ideę adopcji psiaków. Braliśmy udział w akcji Świąteczna Paczka. Organizujemy kiermasze książek i wypieków. Nasi pracownicy startują w cyklicznych sportowych imprezach charytatywnych, takich jak Bussines Run czy Bieg dla Małych Serc.

✓ U NAS NIE OBOWIĄZUJE FORMALNY DRESS CODE – w naszym biurze możesz zawsze czuć się swobodnie i wyrażać swój indywidualny styl!

✓ STAWIAMY NA ROZWÓJ - pracując z nami, masz możliwość zmienić dział i zacząć rozwijać swoje umiejętności w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

✓ WORK-LIFE BALANCE  - szanujemy Twój czas prywatny, wspieramy aktywności sportowe pracowników, a elastyczny czas pracy, to możliwość rozwijania się nie tylko w sferze zawodowej.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁÓW  W SALONACH MEDICINE

Praca w naszym salonie to duża przyjemność – przekonaj się sam! Stawiamy na miłe i koleżeńskie relacje w pracy, gdzie każdy ma możliwość rozwijania swoich mocnych stron.

To Wy sami tworzycie atmosferę Waszych zespołów. Aplikuj i skorzystaj z naszych benefitów!

✓ UMOWA O PRACĘ BEZ OKRESU PRÓBNEGO oznacza, że otrzymujesz bezpieczeństwo i stabilność zawodową od pierwszego dnia pracy.

✓​​​​​​ ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWANIA Doceniamy Twoje codziennie zaangażowanie w pracę, dlatego oferujemy Ci bardzo  powiązany z wynikami sprzedażowymi danego salonu.

✓ OPIEKA MEDYCZNA W LUX MED  - w trosce o Twoje zdrowie zapewniamy prywatną opiekę medyczną na atrakcyjnych warunkach.

✓ ELASTYCZNY GRAFIK - szanujemy Twój prywatny czas i zainteresowania, abyś mógł się realizować nie tylko w pracy, ale także po godzinach.

✓ MULTISPORT - dofinansowujemy pakiety sportowe, abyś był w dobrej kondycji.

✓ AWANSE WEWNĘTRZE  - jeśli praca to Twoja pasja, możesz liczyć na szkolenia i rozwój razem z nami.

✓​​​​​​​ PRACOWNICZY PROGRAM EMERTYTALNY (PPE)  - dbamy również o Twoją przyszłość, dlatego możesz skorzystać z programu finansowanego przez firmę.

✓​​​​​​​ UBEZPIECZENIA GRUPOWE – dla spokoju ducha udostępniamy ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach.

✓​​​​​​​ AŻ 40% RABATU na nasze produkty  - chcemy, aby nasze kolekcje towarzyszyły Ci zawsze, a  nie tylko w czasie pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)