Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Brand Distribution Group

Aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 500 100 130
[email protected]

www.bdgroup.eu

NIP: 5213748788

DOBRY START W MIĘDZYNARDOWEJ FIRMIE

Specjaliści międzynarodowego handlu, znawcy doskonałych produktów, pasjonaci nowych technologii. Każdego dnia przemierzamy świat by odkrywać i zapewniać naszym klientom dostęp do nieograniczonej oferty produktów z całego globu.  

BRAND DISTRIBUTION GROUP

NAJLEPSZE MIEJSCE DO ROZWOJU W BRANŻY FMCG

Działamy na rynku FMCG w zakresie importu i eksportu produktów od blisko 30 lat.

Z rodzinnej firmy urośliśmy do rangi globalnego partnera międzynarodowych i lokalnych sieci handlowych oraz producentówtowarów w 97 krajach. Nasze biura zlokalizowane sąw Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Singapurze oraz w Polsce. W Polsce mieści się również główne centrum logistyczne oraz magazyny, w których rokrocznie odprawianych jest 16 milionów towarów.

Specjalizujemy się w imporcie i eksporciewysokiej jakości produktówznanych światowych marek, zapewniając naszym kontrahentom bezpieczeństwo i kompleksową obsługęmiędzynarodowego łańcucha dostaw. Dystrybuowane przez nas towary można znaleźć na półkach sklepowych na całym świecie.Jesteśmy również producentem wysokiej jakości ekologicznym marek własnych Triumf i Voll oraz wyłącznym dystrybutorem Huggies, L’arbre Vert, Poliboy, Dalli.Intensywnie inwestujemy w rozwój kanałów e-commerce.

Tworzymy nowoczesną organizację z technologią wspierającą rozwój biznesu. Obecnie zatrudniamy 150-osobowy międzynarodowy zespół specjalistów z zakresu sprzedaży eksportowej, krajowej, importu, logistyki, e-commerce, IT, HR oraz marketingu, który w najbliższych latach planujemy podwoić. Dlatego inwestujemy w oprogramowanie i infrastrukturę technologiczną, by  zapewnić ciągłość procesów i sprawną komunikację między zespołami rozsianymi na całym świecie oraz sprostać wyzwaniom nowoczesnego handlu. Nasi pracownicy mogą liczyć na dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych wspierających organizację i efektywność pracy, doskonały sprzęt oraz szkolenia z zakresu nowych technologii, sprzedaży na rynkach międzynarodowych oraz językowe.

#CHCĘTUBYĆ

MIĘDZYNARODOWA KARIERA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Codzienne kontakty z partnerami handlowymi na całym świecie to podstawa pracy na większości stanowisk w naszej firmie. Niezależnie czy będziesz pracował w jednym z biur zlokalizowanych w Polsce, czy w jednej z naszych zagranicznych filii. U nas otrzymasz szansę poprowadzenia swojego pierwszego zagranicznego kontraktu oraz wsparcie doświadczonych kolegów.

PRACUJESZ GLOBALNIE. ŻYJESZ LOKALNIE

Technologia, z której na co dzień korzystamy i nowoczesne narzędzia pracy dają nam nieograniczone możliwości prowadzenia biznesu niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.Dzięki temu robimy to co kochamy, żyjemy jak chcemy i tam gdzie chcemy.

ZNANE MARKI, FASCYNUJĄCE PROJEKTY

Jeśli trafisz do jednego z działów handlowych od początku pracujesz z najlepszymi markami, realizując projekty dla kontrahentów z Polski i całego świata. Uczestniczysz również w procesie obsługi międzynarodowego łańcucha dostaw, od źródła produktu do jego finalnego odbiorcy. Naszym zdaniem nie ma bardziej fascynującego zajęcia w naszej firmie!

DOBRY KLIMAT DO ROZWOJU

Wierzymy, że sukces zależy nie tylko od doświadczenia i umiejętności, ale także od osobistego nastawienia. Wyławiamy talenty, ludzi przedsiębiorczych, z pasją i energią do działania. Oferujemy atrakcyjną ścieżkę rozwoju w obszarach: sprzedaży, zakupów importowych, e-commerce. Stawiamy na wymianę wiedzy,rozwój osobisty i specjalistyczne szkolenia. Na co dzień zawsze możesz liczyć na wsparcie i mentoring doświadczonych kolegów oraz zespółu HR.

AUTENTYCZNE WARTOŚCI

Mamy katalog zasad i nie są to tylko słowa, one decydują o wyjątkowości naszej firmy. Kierujemy się nimi każdego dnia.Przedsiębiorczość i ambicja. Pasja i energia do działania. Transparentność i zaufanie. Każdego dnia staramy się być lepsi w tym co robimy, iść o krok dalej i wygrywać. Nigdy się nie poddajemy

DOBRE PIENIĄDZE I SATBILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Praca pomaga nam realizować marzenia. Celebrujemy osiągnięcia naszych pracowników, nagradzamy ich osobiste rezultaty oraz wkład w realizację celów firmy. Mamy sprawdzony system premiowy, który pozwala najlepszym osiągać nawet trzykrotność zasadniczego wynagrodzenia. Dobre pieniądze dają poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Dbamy o to.

BOGATY PAKIET BENEFITÓW 

Coś dla ciała i coś dla ducha Dbamy o naszych pracowników na wiele sposobów. Owocowe dni, suplementy diety, dostęp do platformy wellbeing, dzięki której lepiej sam dbasz o zdrowy styl życia.Możesz także wybrać odpowiedni dla Ciebie pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie. Nasi pracownicy mogą liczyć również na elastyczne godziny pracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

  1. PRZYŚLIJ CV. Każda aplikacja jest wnikliwie analizowana przez dział HR pod kątem kryteriów określonych w ofercie pracy.  Jeśli posiadasz kompetencje, których właśnie szukamy, spodziewaj się kontaktu z naszej strony😊
  2. SPOTKANIE. Online lub bezpośrednio. Ty wybierasz! Staramy się przeprowadzić spotkanie w taki sposób aby poznać się jak najlepiej oraz zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas rozmowy.
  3. INFORMACJA. Dotrzymujemy słowa. Zawsze wracamy z informacją zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji. Kandydatom, którzy przejdą pomyślnie etap rozmowy składamy ofertę pracy.
  4. WITAJ NA POKŁADZIE! Przykładamy dużą wagę do właściwego wdrożenia do organizacji. Zależy nam abyś już od pierwszych dni poczuł się częścią naszego zespołu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)