Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BPO International

Marszałkowska 89
00-693 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 7010484718

Proces rekrutacji

Znajdź ogłoszenie, które odpowiada Twoim oczekiwaniom, a następnie odpowiedz na nie, wysyłając swoje CV.

Abyś mógł przygotować się do rozmowy i wiedział, czego możesz się spodziewać, przejdźmy przez wszystkie etapy krok po kroku:

ETAP 1

Wnikliwie zapoznajemy się z każdym nadesłanym CV. Spośród nadesłanych aplikacji dokonujemy selekcji aplikacji, weryfikując informacje zawarte w CV pod kątem spełniania niezbędnych wymagań określonych przez biznes. Wybieramy te najbardziej dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Pozytywny wynik oznacza, że możesz się spodziewać telefonu od naszego rekrutera, który przeprowadzi z Tobą krótki wywiad o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach i aspiracjach zawodowych.

ETAP 2

Zazwyczaj kolejnym etapem jest rozmowa z potencjalnym koordynatorem zespołu oraz z przedstawicielem działu HR. W trakcie tego spotkania będziemy chcieli Cię bliżej poznać, zbadać Twoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy w danej roli. To również czas na doprecyzowanie naszych oczekiwań względem siebie i tego, co jesteśmy w stanie wzajemnie sobie zaoferować. Dowiesz się także więcej o naszej firmie i danej roli oraz o kulturze organizacyjnej.

Wyznajemy zasadę, że rozmowy rekrutacyjne powinny zapewniać komfort informacyjny dla obydwu stron :).

ETAP 3

Ważni są dla nas ludzie, dlatego wszystkich aplikujących traktujemy z szacunkiem. Bez względu na to, jak potoczą się Twoje losy w procesie rekrutacyjnym, po każdym z etapów otrzymasz od nas informację zwrotną.

ETAP 4

Jeżeli wspólnie zdecydujemy, że jesteśmy miejscem, z którym chcesz się związać na lata i rozwijać swoją karierę – otrzymasz od nas ofertę współpracy. Od tego momentu będziemy w kontakcie, aby przygotować Cię do rozpoczęcia współpracy i zaplanować Twoje wdrożenie.

Witamy na pokładzie!