Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BPO International

Marszałkowska 89
00-693 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 7010484718

We love work-life balance

Charakteryzuje nas podejście holistyczne: w pierwszej kolejności człowiek, w następnej współpracownik. Szanujemy Twoje potrzeby pozazawodowe, wartość czasu spędzanego z rodziną czy na realizacji pasji i hobby, dlatego jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o godziny pracy czy pracę zdalną. Łączy nas bowiem zrozumienie celu i dotrzymywanie zobowiązań. 

Przyjazne miejsce pracy

Mówimy sobie po imieniu, integrujemy się, jesteśmy dla siebie wsparciem. Otwarci i pozytywnie nastawieni ludzie i przyjazne środowisko – to nasza wizytówka. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy przestrzeń, gdzie w niemal domowej atmosferze zjesz obiad, wypijesz kawę lub przeprowadzisz spotkanie biznesowe. Do Twojej dyspozycji jest również Chillout Room i pokój gamingowy, byś na chwilę mógł oderwać się od pracy.

Żyj aktywnie

Taniec? Basen? Joga? Ścianka? Siłownia? Lepsza kondycja i samopoczucie? Cały szereg aktywności fizycznych i dostęp do najlepszych obiektów sportowych pozwolą Ci zadbać zarówno o Twoją duszę jak i o ciało. Zapewniamy dofinansowanie do karty Multisport – przepustkę do świata zdrowia i rekreacji.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zdrowie jest jednym z najważniejszych czynników w życiu, dlatego też należy o nie odpowiednio zadbać. Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania do oferty programów zdrowotnych, gwarantujących dostęp do ubezpieczenia medycznego. Nasi rowerzyści i miłośnicy hulajnogi mają do dyspozycji stojaki na rowery zlokalizowane w biurze oraz prysznice. A co wtorek zapewniamy porządną dawkę błonnika i witamin w postaci zawsze świeżych i pysznych owoców.

Rozwijaj się z Nami

Zapewniamy Ci dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Możesz skorzystać z wiedzy ekspertów i sam taką wiedzę nabyć, zrobić duży krok w zdobywaniu nowych zdolności i zacząć wykorzystywać wiedzę i umiejętności w życiu zawodowym i osobistym. Cenimy również Twoją inicjatywę własną, dajemy autonomię i przestrzeń do działania. Wszystko to przy wsparciu doświadczonych specjalistów. Podpisujemy się pod słowami, że "geniusz ludzki może oddychać swobodnie tylko w atmosferze wolności”.

Obiad jak u mamy

W biurowej kantynie codziennie znajdziesz smaczne, różnorodne i obfite posiłki. Dzięki  ofercie abonamentowej ucieszą Cię ich ceny a możliwość zamówienia dostawy do biurka umożliwi zaoszczedzenie czasu.

Jeśli korzystasz z usług firmy cateringowej, lub rozważasz taką opcję  pomożemy Ci z odbiorem diety i przechowamy ją w odpowiednich warunkach do czasu Twojego przyjścia do biura.

W samym centrum stolicy

Znajdujemy się w ścisłym centrum Warszawy, dojazd do biura jest wygodny. Pysznej kawie smaku może dodać widok z ogólnodostępnego tarasu na ósmym piętrze, ukazujący panoramę miasta, gdzie w ciepły dzień można zorganizować grilla.