Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BP Techem Sp. z o.o.

ul. Ludwinowska 17
02-856 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 9511728368

Historia

Początki firmy BP Techem Sp. z o.o. sięgają 1990 roku, kiedy to utworzone zostało Biuro Przedstawicielskie Techem Zygmunt Łada, jedno z pierwszych prywatnych przedstawicielstw zagranicznych koncernów. W tym czasie reprezentowaliśmy w Polsce interesy takich producentów jak  KWH Mirka, Dunlop, ASCO czy Rosemount.

W 1997 roku działalność Biura Przedstawicielskiego przeniesiona została do BP Techem Sp. z o.o., firmy o kapitale założycielskim 16,61 mln zł.

Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu renomowanych producentów z Europy. Produkty dostarczane przez naszych partnerów reprezentują najnowszą myśl techniczną i najwyższą jakość co umożliwia nam bycie dostawcą takich zakładów jak PKN Orlen, Lotos, Grupa Azoty, Stocznia Remontowa, IP Kwidzyn, VW, FIAT , VOLVO, MAN, ABB, fabryki mebli IKEA, Can-Pack, Miranda, Polmos, Bydgoskie Fabryki Mebli, Indesit, ArcelorMittal Polska i inne huty, elektrownie z grupy PGE i EDF oraz wielu innych.

Naszą filozofią jest zrównoważony rozwój osiągany przez dywersyfikację oferowanych rozwiązań. Dlatego sukcesywnie poszerzamy portfolio oferowanych produktów i usług. Obecnie w ramach spółki funkcjonuje 8 niezależnych działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni, Uszczelnienia, Materiały ścierne, Oleje i Smary, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Systemy Analityczne, Systemy Wycieraczek oraz Logistyka i Magazynowanie. 

Naszą strategię realizujemy w oparciu o skandynawski model zarządzania, który zakłada wzajemny szacunek i partnerskie relacje.  Wierzymy, że traktując biznes jako grę zespołową, można osiągnąć dużo więcej.

WIZJA

Nasze motto to „Działamy niezawodnie”. Chcemy być firmą pierwszego wyboru nie tylko ze względu na pewność i jakość oferowanych rozwiązań, ale także ze względu na poziom obsługi.  

Stabilność naszej firmy jest budowana poprzez ciągły rozwój produktów i usług w każdym z działów spółki. Jako dystrybutor, wprowadzamy na polski rynek najlepsze produkty. Jako producent - walczymy o pozycję lidera nie tylko w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych, dynamicznie rozwijając sieć dystrybucji.

MISJA

Nasza misja to dostarczanie niezawodnych rozwiązań i produktów, głównie do branży przemysłowej, a także budowanie długoterminowych relacji z Klientami. Zaufanie zdobywamy poprzez wywiązywanie się z obietnic - terminowe dostawy oraz niezawodny serwis.

WARTOŚCI

SZACUNEK
Dbamy o to, aby relacje w firmie były oparte na wzajemnym szacunku, dlatego słuchamy uważnie naszych pracowników. Staramy się o zachowanie równowagi między życiem osobistym a pracą, bo wiemy, że zapewnia to satysfakcję, radość i poczucie harmonii w życiu. Wierzymy, że wizytówką naszej firmy są ludzie, dlatego starannie dobieramy członków naszego zespołu i dbamy o nich tak, by pracowali u nas jak najdłużej. Aż 40% pracowników jest u nas dłużej niż 10 lat.

PARTNERSTWO 
Partnerskie i uczciwe relacje z Klientami są filarami naszego podejścia do biznesu. Wierzymy, że w każdej sytuacji należy szukać rozwiązań korzystnych dla obu stron, dlatego nie stosujemy sztywnych zasad współpracy, lecz dopasowujemy je do potrzeb klienta i naszych możliwości.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ 
Podejmując się dostarczenia produktów lub wykonania usługi gwarantujemy, że dysponujemy odpowiednimi kompetencjami oraz wiedzą aby solidnie i terminowo zrealizować zamówienie.
Nasze wsparcie nie kończy się w momencie sprzedaży - Klient zawsze może na nas liczyć.