Dane kontaktowe

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Al. Armii Ludowej 14
00-638 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 888 60 00
Fax: 22 888 60 00
[email protected]

www.bi-polska.pl

NIP: 5272321100

Pozostałe lokalizacje:

Biuro we Wrocławiu

ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 11
50-370 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

Benefity

ŚWIETNA LOKALIZACJA BIURA

Nasza główna siedziba w Warszawie mieści się przy samym wyjściu z Metra Politechnika, a biuro we Wrocławiu znajduje się przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego. Dzięki temu nasi Pracownicy mogą korzystać z dogodnego dojazdu do pracy.

PAKIET MEDYCZNY PREMIUM

Nasi Pracownicy korzystają z unikatowego na polskim rynku ubezpieczenia medycznego, które pokrywa koszty leczenia we wszystkich prywatnych placówkach.

KARTA LUNCHOWA

Karta lunchowa to miła forma dofinansowania posiłków dla naszych Pracowników.

KARTA SPORTOWA

Oczywiście zapewniamy też dofinansowanie do karty Multisport, więc każdy z naszych Pracowników może rozwijać swoje sportowe pasje.

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Nasi Pracownicy mają możliwość rozpoczęcia pracy o godz. 8 lub 9. Mogą również skorzystać z godzinnej przerwy na lunch (niewliczonej w czas pracy).

WYŚMIENITA ATMOSFERA PRACY

Wszyscy lubimy swoją pracę i siebie nawzajem. Regularnie świętujemy nawet drobne sukcesy. Często spotykamy się też poza biurem.

DOFINANSOWANIE EDUKACJI

Myślisz o dodatkowych studiach lub ciekawym kursie? A może chcesz szlifować znajomość języka obcego? Żaden problem! W Bouygues Immobilier stawiamy na rozwój również w tym zakresie.

INTENSYWNY ROZWÓJ

Staramy się zaoferować naszym Pracownikom możliwość udziału w szkoleniach dopasowanych do ich potrzeb rozwojowych i dajemy im szansę na udział w projektach między działowych.

STABILNOŚĆ FINANSOWA

Mamy na tyle stabilną sytuację finansową, że nie musimy korzystać z kredytów i sami finansujemy zakup działek. Nasi pracownicy mogą więc mieć poczucie stabilnego zatrudnienia.

PRESTIŻOWY PRODUKT

Nie idziemy na ilość. Realizujemy ciekawe inwestycje, w dobrych lokalizacjach. Dla nas liczy się jakość i zadowolenie naszych Klientów.