Dane kontaktowe

BOSCH SERVICE DARIUSZ PAWLIK

Komisji Edukacji Narodowej 20
37-450 Stalowa Wola
podkarpackie, Polska
Telefon: 725 801 801
[email protected]

pawlik.bosch-service.pl/pl

NIP: 8651013858

Kim jesteśmy?

Bosch Service Dariusz Pawlik w Stalowej Woli to stale rozwijająca się lokalna firma z historią sięgającą już niemalże 30 lat. Specjalizujemy się w regeneracji i naprawie turbosprężarek samochodowych, pompowtryskiwaczy, wtryskiwaczy, pomp wtryskowych oraz filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Właśnie w tych dziedzinach sukcesywnie rozwijamy nasze umiejętności i kompetencje. Działamy nie tylko na rynku lokalnym, gdyż nasze różnorodne kanały sprzedaży obejmują całą Polskę oraz sprzedaż zagraniczną. Owocuje to potrzebą rozbudowania istniejących zespołów. Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy potrzebujemy właśnie Ciebie, zmotywowanego i zorientowanego na cel, kreatywnego, wykazującego się swobodą i profesjonalizmem w kontaktach z Klientami i współpracownikami.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zakres działalności Bosch Service Pawlik jest bardzo szeroki, co wyraża się w naszych ofertach pracy. Poszukujemy zarówno osób ze zdolnościami manualno-technicznymi, jak i osób wykazujących ścisłe myślenie. Doceniamy również pracowników kreatywnych, dla których marketing czy kontakt z Klientem to wyzwania dające satysfakcję. Oferujemy liczne szkolenia branżowe, pracę w nowoczesnych, doskonale wyposażonych biurach i w dobrej, przyjaznej atmosferze. Warto dołączyć do naszego zespołu, w którym wiedza i doświadczenie przeplatają się ze stale udoskonalanymi koncepcjami rozwoju.

Przyszłym pracownikom naszej firmy oferujemy stabilne zatrudnienie na mocy umowy o pracę. W podejmowanych działaniach stosujemy nowoczesne technologie oraz wysokie standardy BHP, a szkolenia branżowe przeprowadzane są przez światowej rangi ekspertów Bosch.

Zobacz, jak pracujemy w Bosch Service Pawlik! Zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszej firmy:

https://youtube.com/watch?v=HaRFt28rzHs

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)