Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bosch Rexroth Sp. z o.o.

Jutrzenki 102/104
02-230 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.boschrexroth.pl

NIP: 534-000-15-50

ETAP 1

Dokumenty aplikacyjne kandydatów

Aplikacje zbieramy wyłącznie w systemie rekrutacyjnym. Analizujemy Wasze aplikacje przesłane poprzez wypełniony przez Was formularz, który jest dla Was dostępny pod linkiem URL. Rozpatrywane są dokumenty aplikacyjne osób, które udzieliły nam wymaganych zgód zgodnie z RODO.

ETAP 2

Sposoby rekrutacji

W zależności od stanowiska, wybrane osoby zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną albo na kilkugodzinne Assessment Center. Niektóre osoby przed rekrutacją prosimy o przygotowanie zadania.

Na rozmowie obecny jest bezpośredni przełożony i osoba z działu HR, a czasami również osoby z działu.

Assessment Center prowadzony jest przez nasz dział HR. Jest to też możliwość poznania swojego przyszłego przełożonego i niektórych osób z przyszłego działu, które także współuczestniczą w wyborze przyszłego pracownika.

ETAP 3

Oferta i podpisanie umowy

Najczęściej do końca miesiąca po zakończeniu rekrutacji, wybranym osobom przedstawiana jest oferta zatrudnienia, a w ślad za nią podpisywana jest umowa.

ETAP 4

Spotkanie z firmą

Nowi pracownicy przed rozpoczęciem pracy biorą udział w całodniowym onboardingu i szkoleniu BHP. Wprowadzimy Cię w szczegóły dotyczące firmy, a także poznasz wszystkie działy.