Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bosch Rexroth Sp. z o.o.

Jutrzenki 102/104
02-230 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.boschrexroth.pl

NIP: 534-000-15-50

Kim jesteśmy?

Bosch Rexroth jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Oferujemy rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Jesteśmy partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.

Naszym klientom oferujemy komponenty oraz rozwiązania z zakresu: hydrauliki przemysłowej oraz hydrauliki w technice mobilnej, regulowanych napędów elektrycznych i sterowań oraz techniki przemieszczeń liniowych i montażu.

Naszą firmę współtworzy 150 pracowników z pasją, zorientowanych na klienta, rozwój i nowe technologie. Tworzymy kulturę opartą na zaufaniu, szacunku i empatii. Kulturę współpracy i otwartej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji. Razem tworzymy społeczność, z której jesteśmy dumni.

WE MOVE. YOU WIN.

GŁÓWNE KAMPANIE

Factory of the Future

Wyobraź sobie fabrykę, w której stałe są tylko ściany, dach i podłoga. Wszystkie maszyny i systemy są mobilne, a cały proces produkcji odbywa się także w przestrzeni wirtualnej. Wyobraź sobie fabrykę, która w elastyczny sposób dostosowuje się do różnych wymagań: od pojedynczych zamówień do produkcji masowej. Jest to ambitny świat pełen przyrzeczeń – świat jeszcze większej inteligencji, elastyczności oraz efektywności ekonomicznej. Pokażemy Ci jak tworzyć nowe wartości i skorzystać z nich – oraz jak rozpocząć tę podróż.

Connected Hydraulics

Jesteśmy globalnym partnerem w zakresie sprawdzonych rozwiązań z zastosowaniem napędów hydraulicznych. Nieustannie wyznaczamy nowe standardy wydajności, funkcjonalności i długotrwałości eksploatacji. Nasze rozwiązania z zakresu usieciowionej hydrauliki doskonale wpasowują się w nowoczesną architekturę sterowania: od małych po wielkie, od seryjnych po duże biznesowe projekty - wszystko przy wsparciu globalnej sieci serwisowej. Dołączając do nas dajesz sobie szansę poszukiwać, powoływać do życia i wdrażać takie projekty.

Transforming Mobile Machines

Jesteśmy doświadczonym partnerem w dziedzinie hydrauliki siłowej i elektroniki do maszyn samojezdnych. Naszym obszarem działania są maszyny budowlane, rolnicze, leśne, maszyny do transportu bliskiego, komunalne, maszyny dla górnictwa podziemnego i odkrywkowego, pojazdy drogowe i pojazdy specjalne. Zapewniamy maszynom dostęp do zwiększonej mocy oraz większego bezpieczeństwa, wydajności i inteligencji. Zmieniaj świat razem z nami i sprostaj wyzwaniom XXI wieku.

NASZE LOKALIZACJE

Centrala

Warszawa: ul. Jutrzenki 102/104, 02-230 Warszawa

Biura Regionalne

Gdańsk: ul. Galaktyczna 32, 80-299 Gdańsk
tel.: (58) 520 89 90

Bytom: ul. Kędzierzyńska 17a, 41-902 Bytom
tel.: (32) 363 51 00

Poznań: ul. Wichrowa 1A, 60-449 Poznań
tel.: (61) 816 77 60

Rzeszów: ul. Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów
tel.: (17) 275 55 00

Wrocław: ul. Kwiatkowskiego 4, 52-407 Wrocław
tel.: (71) 364 73 20

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)