Dane kontaktowe

Grupa Boryszew

Aleje Jerozolimskie 92
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.boryszew.com.pl

NIP: 8370000634

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy jedną z największych grup przemysłowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji komponentów do samochodów, przetwórstwie metali nieżelaznych oraz chemii przemysłowej. Operujemy za pośrednictwem ponad 30 zakładów produkcyjnych i centrów R&D zlokalizowanych Europie, Azji oraz obu Amerykach. Nasz sukces jest efektem pasji, zaangażowania i entuzjazmu niemal 10 000 pracowników na 4 kontynentach.

CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ

  • Jesteśmy największą prywatną grupą kapitałową w Polsce.
  • Jesteśmy największym polskim producentem w segmencie metali nieżelaznych.
  • Jesteśmy największym polskim producentem w branży motoryzacyjnej.
  • Jesteśmy największym polskim producentem płynu do chłodnic - marka Borygo.
  • Jesteśmy jednym z największych polskich inwestorów i pracodawców w Niemczech.

W jakich obszarach działamy?

Motoryzacja:

Jesteśmy największym polskim producentem w branży motoryzacyjnej. Nasze zakłady produkują elementy z tworzyw sztucznych (schowki, kokpity, klamki, osłony silnika itp.), a także przewody do transportu płynów w układach hamulcowych i klimatyzacyjnych. Co 10. samochód na świeci, a co 5. w Europie ma części wyprodukowane w jednej z naszych fabryk.

Metale nieżelazne:

Specjalizujemy się w przetwórstwie aluminium, miedzi, cynku i ołowiu. Wytwarzamy zaawansowane technologicznie produkty na potrzeby branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, budowlanej i opakowaniowej. Inwestujemy w przyjazne dla środowiska rozwiązania produkcyjne wierząc, że zrównoważony rozwój jest kluczem do budowy trwałych łańcuchów wartości.

Chemia:

Produkujemy płyny do odladzania samolotów, włókna poliestrowe, płatki PET a także poliamidy i produkty pozoracji pola walki wykorzystywane m.in. do efektów specjalnych w materiałach filmowych. Najbardziej znany i najczęściej kupowany w Polsce płyn do chłodnic BORYGO powstaje w naszym zakładzie w Sochaczewie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej organizacji, w nowe technologie, badania i rozwój. Nasi pracownicy rozwijają się z nami, uczestnicząc w przełomowych projektach, zdobywając nową wiedzę i kompetencje. Jako organizacja wciąż rośniemy i poszukujemy utalentowanych członków zespołu. Dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)