Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

Jasionka 950
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 850 88 00

POZOSTAŁE JEDNOSTKI

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.

Jasionka 950B
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 717 25 50

BorgWarner Mobility Poland Sp. z o. o.

Zakłada Produkcyjny
Stefana Batorego 8
05-870 Pass, Błonie k. Warszawy
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 787 099 646

Centrum Techniczne

Wielicka 28 B, bud.C
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

Staże i praktyki

Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania pod okiem specjalistów oraz chcesz poznać branżę motoryzacyjną to BorgWarner jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie kariery zawodowej!

Dzięki zaangażowaniu w codzienne zadania i praktyczne obowiązki umożliwiamy uczniom, studentom i absolwentom zweryfikowanie czy obrany kierunek szkoły lub studiów jest właściwą drogą.

Brzmi ciekawie? Wyślij nam swoje CV na adres [email protected] ze wskazaniem, która dywizja i jaki dział Cię interesuje.

Być może czekamy właśnie na Ciebie

Co dał mi staż?

"Dla mnie atmosfera odgrywa bardzo duże znaczenie, a w tej firmie zostałam przyjęta bardzo ciepło, co pozwoliło mi na szybkie zaklimatyzowanie się i poznanie całej struktury.

Z każdym miesiącem zdobywam większe doświadczenie w zakresie obsługi administracji (organizacja spotkań, projekty rozwojowe, obsługa klienta, wparcie w działaniach employer brandingowych).

Polecam każdemu staż w BorgWarner.

Kamila Mazur"

 

"Nazywam się Natalia Urban i jestem studentką studiów drugiego stopnia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Kilka miesięcy temu rozpoczęłam staż i stałam się częścią zespołu Dywizji Morse System w Dziale BHP. Staż umożliwia mi wykorzystanie wiedzy przyswojonej na studiach, wzbogacenie jej o praktyczne zastosowanie, możliwość rozwoju i zdobywanie cennego doświadczenia u boku świetnych współpracowników"

 

"Nazywam się Bartłomiej Mazur i jestem studentem studiów magisterskich na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Od kilku miesięcy mam przyjemność uczestniczyć w programie Stażowym BorgWarner Drzwi do Kariery. Dzięki elastycznym godzinom stażu łatwo udało mi pogodzić go ze studiami. Czas spędzony w firmie jest dla mnie bardzo cennym doświadczeniem, ponieważ umożliwił mi wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce."