Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

Jasionka 950
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 850 88 00

POZOSTAŁE JEDNOSTKI

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.

Jasionka 950B
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 717 25 50

BorgWarner Mobility Poland Sp. z o. o.

Zakłada Produkcyjny
Stefana Batorego 8
05-870 Pass, Błonie k. Warszawy
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 787 099 646

Centrum Techniczne

Wielicka 28 B, bud.C
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

POZNAJ NAS

Historia BorgWarner od ponad 130 lat jest historią ewolucji. Nasza reputacja jest budowana na dostarczaniu doskonałych produktów tworzonych przez różnorodne zespoły pełnych pasji pracowników z całego świata. Dzisiaj nasze zobowiązanie przyspiesza dążenie do elektryfikacji.

Zatrudnianie i rozwijanie odpowiednich talentów jest tym, co nas napędza. Większy nacisk na zrównoważony rozwój, kwestie geopolityczne wpływające na łańcuch dostaw oraz niedawne zmiany w sposobie i miejscu pracy ludzi sprawiają, że świat szybko się zmienia. BorgWarner odpowiada na te wyzwania, tworząc więcej możliwości budowania przyszłości opartej na mobilności.

Charging Forward

Dzięki Project Charging Forward przyspieszamy naszą strategię elektryfikacji, aby zwiększyć przychody z pojazdów elektrycznych do około 45% w 2030 roku. Aby osiągnąć te cele, potrzebujemy ludzi takich jak Ty, którzy mają umiejętności i pasję, by popychać nas do przodu. Wierzymy, że droga do przyszłego sukcesu jest oświetlana poprzez uczciwość, doskonałość, odpowiedzialność i współpracę. Pomóż nam zbudować czysty i energooszczędny świat.

Nasze wartości i przekonania

Bycie częścią zróżnicowanej firmy z zespołami pracującymi na całym świecie jest inspirujące. Czyni nas to silniejszymi. Różnorodność pomaga nam zrozumieć i dostosować się do nowych punktów widzenia, wartości i stylów komunikacji, czyni nas również mądrzejszymi. Promujemy otwartą i przyjazną kulturę dla wszystkich, ponieważ wierzymy, że ma ona kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu jako jednostek i jako firmy. Faktem jest, że kiedy ludzie z różnych środowisk i perspektyw spotykają się jako jeden BorgWarner, wszyscy dobrze się rozwijamy.

BorgWarner w Polsce

Polskie oddziały firmy BorgWarner zlokalizowane są w Strefie Ekonomicznej, w podrzeszowskiej Jasionce, nieopodal Portu Lotniczego w Błoniu pod Warszawą oraz w Krakowie.  W skład kampusu w Jasionce wchodzą dwie spółki: BorgWarner Poland, z Dywizją Morse Systems, specjalizującej się w produkcji łańcuchów rozrządu i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami, Dywizją Emissions, Thermal & Turbo Systems (ETTS), zajmującą się produkcją i regeneracją turbosprężarek oraz Centrum Techniczne. Drugą spółką w strukturach kampusu w Jasionce jest BorgWarner Rzeszów, w skład której wchodzi Dywizja Drivetrain Systems (DTS), która produkuje układy kontroli i sterowania przekładni automatycznych i systemów Oneway clutch, Brake Plates i Fricion Plates.

 

KARIERA

Innowacje napędzane technologią

Twój talent i pomysłowość zwiększą ponad stuletnią pozycję lidera technologicznego, aby wprowadzić na rynek czystsze, wydajniejsze i bardziej dostępne produkty. Pomóż zaprojektować i dostarczyć produkty, które przyspieszą przejście naszego świata na eMobility.

Partnerstwo dla postępu

Z zadowoleniem przyjmujemy i zachęcamy do współpracy, odważnych pomysłów i pozytywnego myślenia w zespołach wewnętrznych i z partnerami zewnętrznymi. W BorgWarner będziesz częścią wyjątkowej kultury firmy, która ceni współpracę i wzajemny szacunek — kluczowe narzędzia kształtowania przyszłości eMobility.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)