Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

Jasionka 950
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 850 88 00

POZOSTAŁE JEDNOSTKI

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.

Jasionka 950B
36-002 Jasionka
podlaskie, Polska
Telefon: 17 717 25 50

BorgWarner Mobility Poland Sp. z o. o.

Zakłada Produkcyjny
Stefana Batorego 8
05-870 Pass, Błonie k. Warszawy
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 787 099 646

Centrum Techniczne

Wielicka 28 B, bud.C
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

POZNAJ NAS

BorgWarner Inc. jest amerykańskim koncernem napędzającym rynek motoryzacyjny. Produkujemy komponenty oraz systemy zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach silnikowych. Jako lider produktów z ponad 130-letnim doświadczeniem wspieramy przemysł w realizacji rozwiązań technologicznych dla małych i średnich samochodów oraz zastosowań do pojazdów ciężarowych i terenowych.

BorgWarner w liczbach

Nasze wartości i przekonania

Dostarczając innowacyjne i zrównoważone rozwiązania mobilne dla branży motoryzacyjnej kierujemy się wartościami, które kreują naszą kulturę organizacyjną.

BorgWarner w Polsce

Polskie oddziały firmy BorgWarner zlokalizowane są w Strefie Ekonomicznej, w podrzeszowskiej Jasionce, nieopodal Portu Lotniczego oraz w Błoniu pod Warszawą.  W skład kampusu w Jasionce wchodzą dwie spółki: BorgWarner Poland, z Dywizją Morse Systems, specjalizującej się w produkcji łańcuchów rozrządu i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami, Dywizją Emissions, Thermal & Turbo Systems (ETTS), zajmującą się produkcją i regeneracją turbosprężarek oraz Centrum Techniczne. Drugą spółką w strukturach kampusu w Jasionce jest BorgWarner Rzeszów, w skład której wchodzi Dywizja Drivetrain Systems (DTS), która produkuje układy kontroli i sterowania przekładni automatycznych i systemów Oneway clutch, Brake Plates i Fricion Plates.

Starania BorgWarner nakierowane są w głównej mierze na zwiększenie oszczędności paliwa, redukcję emisji spalin i optymalizację osiągów.

Dostarczamy nasze produkty do głównych producentów samochodów na całym świecie, w tym do Fiata / GM, Forda, Audi, Volkswagena, Jaguara.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (35)