Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BorgWarner Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jasionka 950
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 850 88 00
[email protected]

www.borgwarner.com

NIP: 5862205381

Pozostałe lokalizacje

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.

Jasionka 950B
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 717 25 50

Wypowiedzi pracowników

,,Pracę w firmie Borg Warner rozpoczęłam w 2014 roku. Moja historia miała swój początek na Targach Pracy Akademii Górniczo – Hutniczej gdzie pasja oraz zaangażowanie osób opowiadających nam – studentom wydziału Paliw i Energii, o pracy na stanowisku inżyniera konstruktora przekonała mnie do rozwoju swoich umiejętności w trakcie stażu w dziale Badawczo – Rozwojowym. Dwu miesięczny czas praktyk jedynie utwierdził mnie w przekonaniu że jest to miejsce pracy dla mnie. Już po kilku miesiącach pozytywnie udało mi się przejść proces rekrutacji i zostać pełnoprawnym pracownikiem firmy BorgWarner.  Zespół którego stałam się częścią od samego początku zaoferował mi wzajemną pomoc i wspierał mnie w wykonywaniu jeszcze nowych dla mnie obowiązków.  Grupa w której mam przyjemność pracować to Team Non VDA (Ford, Jaguar, PSA). Jako inżynier konstruktor jestem odpowiedzialna za  projektowanie i rozwój turbosprężarek zgodnie  z wymaganiami klientów oraz wewnętrznymi instrukcjami. Proces ten polega na tworzeniu modeli 3D w programach CAD oraz opracowaniu dokumentacji technicznej z nimi związanej. Jednak nasza praca nie zna granic ! Moje obowiązki mogę określić jako ogniwo łączące klientów z dostawcami i wewnętrznymi działami operacyjnymi. Dzięki uczestnictwie w wielu szkoleniach ciągle się doskonalę i poszerzam własne umiejętności. Panuje u nas bardzo przyjazna atmosfera w pracy, brak tu typowej „korporacyjności”, liczą się umiejętności oraz zaangażowanie. Niezależnie od wieku i płci każdy może liczyć na wzajemny szacunek i wyjątkowe możliwości dalszego rozwoju ścieżki zawodowej, dlatego też jestem przekonana że warto pracować w BorgWarner.”

Paulina Rusin, Inżynier Konstruktor

 

,,BorgWarner jest firmą, dla której pracuję od ponad dziewięciu lat. Będąc jednym z pierw szych pracowników zatrudnionych w tym zakładzie, miałem okazję obserwować jej rozwój, dynamikę zmian i wdrażany postęp technologiczny od samego początku. Praca w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji jako lidera światowej produkcji części oraz podzespołów motoryzacyjnych daje mi wiele satysfakcji. Wciągu tych kilku lat miałem możliwość rozwoju ścieżki zawodowej, dokształcenia się na wielu szkoleniach oraz awansowania na kolejne, wyższe stanowiska. BorgWarner tworząc nowe miejsca pracy umożliwił mi rozwój kariery z pozycji inżyniera jakości na pozycję Menedżera Jakości. Z moje go punktu widzenia, ważnym czynnikiem jaki wyróżnia naszą firmę, zarówno w branży, jak i w regionie, to duży nacisk jaki jest kładziony na element społecznej odpowiedzialności biznesu. BorgWarner po mimo licznych na gród oraz wyróżnień nie za przestaje stałego udoskonalania i rozwoju za rów no pod względem technologicznym jak i społecznym. Wierzę, że przez kolejne lata firma nadal będzie in westować w rozwój kadry pracowniczej oraz nadal będzie poszukiwać tak ważnych, dla rozwoju całego koncernu, młodych talentów.”

Dariusz Olejarski,  Menedżer Jakości

 

,,W Borgwarner pracuję od listopada 2015 jako magazynier. Do kraju wróciłem po kilkuletnim pobycie w Wielkiej Brytanii. Cenię sobie swoją pracę, kontakt z ludźmi, a najbardziej profesjonalizm i miłą atmosferę, która tu panuje, doświadczenie zdobyte za granicą wykorzystuje do osiągania jak najlepszych efektów w mojej pracy. Logistyka jest dziedziną, która interesuje mnie od dawna, a nasza firma daje mi możliwość rozwijania się w tym kierunku opłacając mi studia wyższe oraz wysyłając na różnego rodzaju szkolenia zewnętrzne, co znacznie podnosi moje kwalifikacje. Mam nadzieję że kolejnym krokiem będzie awans J Więc jeśli szukasz ambitnej pracy z możliwością rozwoju w miłym i profesjonalnym środowisku polecam Borg Warner.”

Błażej Durlak, Magazynier