Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BorgWarner Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jasionka 950
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 850 88 00
[email protected]

www.borgwarner.com

NIP: 5862205381

Pozostałe lokalizacje

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.

Jasionka 950B
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 717 25 50

BorgWarner - poszukujemy pionierów motoryzacji

BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.

Dwie nowoczesne fabryki, dzięki najwyższemu zaawansowaniu technologicznemu, posiadają zdolności produkcyjne na poziomie bliskim miliona turbosprężarek rocznie do silników benzynowych    i diesla oraz miliona solenoidów do przekładni przeniesienia napędu. W drugim zakładzie oddanym do użytku w roku 2013, w którym mieszczą się dwie hale produkcyjne wytwarzane są zaawansowane technologicznie łańcuchy, włączając układy zmiennych faz rozrządu, jak również zawory indukcyjne dla skrzyń automatycznych standardowych oraz z podwójnym sprzęgłem. Odbiorcami są m.in. Fiat/GM, Ford, VW, Audi, Jaguar.

Od początku swojej działalności firma kładzie wysoki nacisk na jakość swoich produktów i procesów, czego efektem jest wdrożenie i certyfikacja takich systemów zarządzania, jak: ISO 9001:2008 (System Zarządzania Jakością) i ISO/TS 16949:2009 (Zarządzanie Jakością w Przemyśle Motoryzacyjnym). Proces certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością firma zakończyła już po pierwszym roku obecności na rynku polskim.

W lutym 2011r. przeszliśmy pozytywnie proces certyfikacji wg normy zarządzania środowiskowego ISO 14001.

W roku 2012 kapituła konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2010, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000 wraz z organizatorem Forum Biznesu, przyznała po raz trzeci naszej firmie tytuł laureata oraz złote godło „Najwyższa Jakość Quality International 2012”. Nagroda została przyznana w dwóch kategoriach -produkt najwyższej jakości – Turbosprężarka oraz system zarządzania. Tym samym przyznano nam Perłę Jakości - wyjątkowe wyróżnienie dla potrójnego laureata.

Jesteśmy firmą produkcyjną przyjazną dla środowiska. Nasz budynek produkcyjno-biurowy jako pierwszy w Polsce, zdobył prestiżowy certyfikat LEED dla budownictwa zrównoważonego. Inwestycja została zrealizowana przy użyciu materiałów ekologicznych, z czego ponad 65 proc. materiałów pozyskano od dostawców regionalnych. Firma należy również do Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Tworzymy przyjazną atmosferę dla ludzi oraz środowisko pozbawione wpływu szkodliwych czynników.

Naszym pracownikom zapewniamy systematyczne szkolenia, których plan dostosowujemy szczególnie do nowych technologii. Firma dofinansowuje również kursy językowe, studia wyższe i podyplomowe. Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia, opiekę medyczną oraz pakiet zajęć sportowych.

Centrum Techniczne

W roku 2013 oddaliśmy także do użytku nowoczesny kompleks budynków Rzeszowskiego Centrum Technicznego, mieszczący pracownie projektowe, biura, warsztaty i stanowiska testowe. Celami stawianymi przed centrum są prace rozwojowe i wdrożeniowe w zakresie nowych produktów dla naszych wiodących europejskich odbiorców. Ze względu na globalną strukturę naszych partnerów zatrudnieni u nas inżynierowie podróżują i pracują na całym świecie - wszędzie tam, gdzie rozwija się silniki.

Prowadzone w centrum prace, często we współpracy z głównymi uczelniami regionu i kraju, rozpoczynają się zwykle od zdefiniowania produktu i analizy obliczeniowej jego konstrukcji poprzez budowę prototypu i walidację na testach pojedynczych podzespołów oraz finalnego produktu kończąc. Tak szeroki zakres zaangażowania pozwala naszym inżynierom na dogłębne poznanie produktu na każdym etapie jego planowania, produkcji i wdrożenia.

W związku z tak dynamicznym procesem rozwoju naszej organizacji stale poszukujemy ambitnych i zaangażowanych inżynierów różnego ukierunkowania i doświadczenia.
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)