Dane kontaktowe

Bonito.pl Sp. z o.o.

ul. Komandosów 1/3
32-085 Modlniczka
małopolskie, Polska

NIP: 6762400623

Kim jesteśmy:

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 13 lat zaspokaja najbardziej wybredne gusta czytelnicze. Od samego początku rozwijamy się, rośniemy i wysyłamy w świat coraz więcej przesyłek. W naszej ofercie posiadamy również zabawki, płyty, puzzle i gry oraz artykuły szkolne i papiernicze.
Wiesz, że co 3 sekundy sprzedajemy książkę? W ogromnej mierze zawdzięczamy to naszemu zespołowi, który codziennie pracuje nad tym, aby każde z ponad 300 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą dbałością i w ekspresowym tempie.
Bonito tworzą ludzie. To zespół ponad 400 osób, które sprawiają, że tysiące naszych Klientów każdego dnia otrzymują swoje książki wyczekiwane z utęsknieniem. Jesteśmy ambitni, pełni pasji i wciąż szukamy nowych rozwiązań. Dążymy do tego, by nasi Klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług. Lubimy sięgać po więcej, po prostu.

Gdzie pracujemy:

Centrala Bonito mieści się w Modlniczce – to tutaj pracuje nasz magazyn, biuro obsługi klienta oraz pozostali pracownicy biurowi.
Nasze punkty odbioru znajdują się aż w 12 miastach całej Polski – w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie, Chorzowie, Lublinie, Gdańsku, Gdyni, Bielsku-Białej, Łodzi i Poznaniu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)