Dane kontaktowe

Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o.

ul. Koronkarska 8
61-005 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 655 55 55
Fax: +48 61 651 55 69
[email protected]

www.bolsius.com.pl

NIP: 6991454661

O NAS

Jesteśmy międzynarodowym producentem wysokiej jakości świec i zniczy. W ciągu 150 lat istnienia zbudowaliśmy silną pozycję w Europie, łącząc tradycyjny kunszt z nowoczesnymi technologiami produkcji. Firma obecna jest w Polsce od 25 lat. Nasze produkty ze względu na swoją jakość i estetykę cieszą się zaufaniem konsumentów.

Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów na rynek Polski oraz Europy Środkowej i Europy Wschodniej.

NASZ ZESPÓŁ

Tworzymy profesjonalny zespół sprzedaży oraz wsparcia sprzedaży, który pozyskuje nowych i dba o rozwój współpracy z obecnymi partnerami biznesowymi. Zatrudniamy ok 60 osób w strukturach sprzedażowych dla rynków:  tradycyjnego, nowoczesnego oraz eksportowych.

Jeśli chcesz pracować w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji, jednym z liderów w branży,  zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy zamieszczonymi poniżej.

BENEFITY

  • dofinansujemy Ci kartę Multisport
  • otrzymasz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (w zależności od stanowiska telefon, laptop, samochód)
  • możesz korzystać z darmowego i przestronnego parkingu na terenie firmy
  • dostaniesz duże upusty na zakup naszych produktów w sklepiku firmowym
  • dostaniesz możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie
  • zadbamy o Twój rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji przez udział w szkoleniach
  • będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy
  • zaprosimy Cię do udziału w integracyjnych imprezach firmowych (dwa razy do roku organizujemy eventy, w których uczestniczą pracownicy obu polskich spółek, czyli ok. 1000 osób; oprócz tego w staramy się o małe integracje np. wspólne wyjścia, grill itp.)
  • wesprzemy Twoje zaangażowanie w lokalne inicjatywy charytatywne

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W BOLSIUS POLSKA SPRZEDAŻ?

Możesz u nas rozwinąć swoje umiejętności, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia. Stawiamy na przyjazną atmosferę w pracy, szacunek dla pracowników i dobrą komunikację.

Masz możliwość rozwijania swojej kariery w obrębie sprzedaży znanego międzynarodowego brandu wspieranego licznymi kampaniami reklamowymi (TV, digital, trade).

Czekają na Ciebie dynamiczne zespoły, również międzynarodowe. Dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia przy interesujących projektach, rozwoju indywidualnych kompetencji oraz spełnienia zawodowego.