Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bold.dev

Niepodległości 14/1,2
44-190 Knurów
śląskie, Polska
[email protected]

www.bold.dev

NIP: 9691612614

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się szeroko pojętym web developmentem. Budujemy własne produkty, a także tworzymy dedykowane oprogramowanie, aplikacje, integracje i serwisy internetowe dla klientów.

Działamy tam gdzie potrzebni są doświadczeni specjaliści, tam gdzie mamy możliwość skupić się przede wszystkim na dostarczaniu wysokiej jakości. Na rynku funkcjonujemy od 2009 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy więcej niż 1000 projektów dla ponad 400 klientów z całego świata

Co warto o nas wiedzieć

  • Bold.dev to nowe wcielenie marki WP Served, w ramach której od 2015 realizowaliśmy zaawansowane projekty oparte na platformie WordPress. W rzeczywistości zajmowaliśmy się jednak szeroko pojętym web-developmentem i dlatego nadszedł czas na zmianę – przeczytaj więcej na naszym blogu.
  • Nasze podstawowe kryterium, to komunikatywność na bardzo wysokim poziomie. Mamy obsesję na punkcie dobrej komunikacji, bo jest ona podstawą do efektywnej i spokojnej pracy. Sprawdź jak dokładnie wygląda codzienna komunikacja w naszym zespole i przeczytaj urywek naszego oficjalnego Guide to communication dostępnego w kolejnej części.
  • Tworzymy spokojne miejsce pracy, gdzie słowo ASAP jest zakazane. Wolimy zrobić mniej, ale za to lepiej. Wyznajemy zasadę: It doesn’t have to be crazy at work.