Dane kontaktowe

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa

NIP: 5210532935

KIM JESTEŚMY:

Boehringer Ingelheim jest jedną z 20 wiodących firm farmaceutycznych na świecie. Działamy globalnie za pośrednictwem 146 podmiotów i zatrudniamy około 50 000 pracowników.

Na poziomie globalnym prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, produkcję i sprzedaż innowacyjnych produktów leczniczych o wysokiej wartości terapeutycznej, przeznaczonych do stosowania w medycynie i weterynarii.

Firma została założona w roku 1885 i pozostaje  nieprzerwanie własnością rodziny Boehringer, a jej centrala zlokalizowana jest w Ingelheim w Niemczech.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 25 lat. Prowadzimy działalność (sprzedaż i dystrybucję leków) w dwóch liniach biznesowych: leki przepisywane na receptę oraz leki dla zwierząt.

NASZE WARTOŚCI:

Szacunek oznacza, że traktujemy innych ludzi i wszystko w naszym środowisku z szacunkiem.
Zaufanie jest nastawieniem z jakim odnosimy się do siebie nawzajem.
Empatia oznacza, że dbamy o naszą firmę, naszych kolegów i koleżanki, naszych klientów, o społeczeństwo, o służbę zdrowia, chorych i ich rodziny.
Wierzymy, że możemy odnieść sukces jeśli będziemy realizować nasze cele z Pasją, która jest naszą motywacją do doskonalenia się i odnoszenia sukcesów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)