Dane kontaktowe

BNP Paribas Securities Services Polska

Wronia 31
00-846 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.joinbnpparibas.pl

NIP: 1070009805

STAŻE I PRAKTYKI

Stawiasz na rozwój? Interesujesz się rynkami kapitałowymi? Chcesz zdobyć doświadczenie w branży finansowej? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

ZACZNIJ Z NAMI!

Rekrutujemy przez cały rok – swoją przygodę z nami możesz zacząć zarówno w wakacje, jak i w trakcie semestru. Doceniamy Twoją pracę, więc już na początku oferujemy Ci płatny staż z atrakcyjnym wynagrodzeniem w oparciu o umowę zlecenia. Mamy Ci wiele do pokazania i od początku stawiamy przed Tobą ambitne wyzwania, dlatego mile widziana będzie dyspozycyjność na poziomie około 25 godzin tygodniowo. Pamiętaj, że dla nas liczysz się Ty i Twój rozwój - elastyczny czas pracy to podstawa!

CO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ?

Nie będziesz mieć czasu na nudę. Na parzenie kawy też nie – no chyba, że dla siebie! :) Już od pierwszego dnia staniesz się integralną częścią swojego zespołu, wykonując te same zadania, co Twoi bardziej doświadczeni koledzy i koleżanki. W naszych departamentach będziesz mieć okazję do poznania od środka zagadnień związanych z operacjami finansowymi i rynkami kapitałowymi.

DOŁĄCZ DO NAS!

Przekonaliśmy Cię? Świetnie! Znajdź interesującą Cię ofertę i wyślij swoje CV. Po zapoznaniu się z otrzymanymi aplikacjami, z wybranymi kandydatami przeprowadzamy rozmowę telefoniczną. Kolejny etap to testy oraz rozmowa z menadżerem. Szybko poszło, prawda? :)

Nie wiesz, w którym z naszych działów chcesz pracować? Nie ma problemu! Zaaplikuj na naszą ogólną ofertę stażową, a my na podstawie analizy Twojego CV oraz rozmowy telefonicznej sami zaproponujemy Ci konkretną pozycję, gdzie wykorzystasz swoje umiejętności językowe i wiedzę ze studiów.

Najlepszym stażystom oferujemy umowę o pracę!

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (10)