Dane kontaktowe

BNP Paribas Securities Services Polska

Wronia 31
00-846 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.joinbnpparibas.pl

NIP: 1070009805

Właśnie z tego jesteśmy dumni:

ŚWIETNA ATMOSFERA

W BNP Paribas Securities Services chcemy, by każdy czuł się u nas dobrze! Wierzymy, że dobre relacje i przyjazne nastawienie są podstawą, dlatego cenimy pracę zespołową i wspólne wartości. Organizujemy też wyjazdy integracyjne poza Warszawę oraz pikniki dla pracowników i ich rodzin, by móc się lepiej poznać.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE

W naszym biurze wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania przyspieszające pracę naszych specjalistów, takie jak automatyzacja procesów i Agile Project Management. Każda z naszych salek konferencyjnych wyposażona jest najnowocześniejsze systemy łączności, tak byśmy zawsze mogli swobodnie współpracować z naszymi partnerami z całego świata.

STAŁY ROZWÓJ

Stawiamy na Twój rozwój! Znajdziesz u nas bogatą ofertę szkoleń zewnętrznych, dofinansujemy Ci naukę języka obcego, a dzięki firmowemu klubowi Toastmasters staniesz się lepszym mówcą i poprowadzisz jeszcze bardziej inspirujące prezentacje.

BENEFITY

Pracując u nas otrzymasz rozszerzoną wersję karty Multisport oraz prywatną opiekę medyczną. Lubisz czytać? Świetnie się składa, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wypożyczalnię czytników Kindle!

AKTYWNOŚCI SPORTOWE

Po godzinach lubimy spędzać czas razem, a sport to do tego idealna okazja! Dla aktywnych przewidzieliśmy szkółkę tenisa ziemnego, futbolowa ligę biznesu, a nawet firmowe drużyny koszykówki i siatkówki.

NOWOCZESNE BIURO

Czy wiesz, że mamy siedzibę w samym sercu Warszawy, przy stacji metra Rondo Daszyńskiego? Znajdujemy się w prestiżowym kompleksie Warsaw Spire, dzięki czemu dojazd do pracy zajmie Ci tylko kilka chwil. Dbamy też o Twoje samopoczucie – znajdziesz u nas dedykowane strefy relaksu, w których możesz wraz ze swoimi kolegami i koleżankami pograć w piłkarzyki. :)

DZIAŁANIA CSR

Razem możemy więcej, dlatego bierzemy udział w cyklicznych biegach charytatywnych, a także sprzedajemy upieczone przez nas ciasta, by wspomóc organizacje charytatywne. Nasze wyjazdy integracyjne są połączone z wolontariatem – w ostatnim czasie staliśmy się ekspertami w budowaniu placów zabaw dla dzieci!