Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Suwak 3
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1132061128

Jak wygląda rekrutacja

Jednym z motywów przewodnich naszej firmy jest hasło : Bussines is ON.

Jeśli chciałbyś zgłębić tajniki pracy w naszej firmie po prostu WŁĄCZ SIĘ do naszego biznesu :-)

Zobacz jak w prosty sposób możesz zostać jednym z naszych pracowników. Wystarczy, że przejdziemy wspólnie przez 4 proste etapy procesu rekrutacyjnego: 

ETAP 1

Aplikacja

Nasze ogłoszenia znajdziesz na portalach rekrutacyjnych oraz w zakładce Aktualne Oferty Pracy na naszej stronie internetowej.

Jeśli jesteś zainteresowany Naszą ofertą, prześlij do Nas swoją aplikację.

ETAP 2

Selekcja CV

Specjaliści zajmujący się rekrutacją wnikliwie zweryfikują przesłane dokumenty aplikacyjne pod kątem profilu poszukiwanego kandydata. Obiektywnie wybiorą aplikacje, które w największym stopniu spełniają wymagania zawarte w Ofercie Pracy.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Jeśli Twoja aplikacja została rozpatrzona pozytywnie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która umożliwi Nam uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat Twoich doświadczeń, kompetencji, motywacji do pracy oraz zainteresowań. Rozmowa będzie również idealną okazją, abyś dowiedział się więcej o naszej firmie, przyszłym zespole czy stanowisku i realizowanych w jego ramach zadaniach.

ETAP 4

Zakończenie rekrutacji

Pozytywne przejście wszystkich kroków rekrutacyjnych zaowocuje zaproszeniem Cię do współpracy i przedstawieniem oferty zatrudnienia. Kandydaci, którym nie udało się przejść wszystkich kroków, o wynikach procesu rekrutacyjnego zostaną poinformowani telefonicznie bądź mailowo.