Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BNI Poland Sp. z o.o.

ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 39 815 22
[email protected]

www.bnipolska.pl

NIP: 1132868575

Poznaj nas

We Are Changing They Way The World Does Business®

Zmieniamy Sposób W Jaki Polska Robi Biznes®

BNI dąży do zmiany sposobu w jaki przedsiębiorcy robią biznes. Chcemy zmieniać ich sposób myślenia oraz mieć realny wpływ na rozwój polskiej gospodarki i przedsiębiorczości. Nasz cel to dzielenie się kontaktami biznesowymi w myśl zasady Givers Gain – Dający Dostaje, która zachęca do aktywnej i bezpośredniej współpracy w biznesie, dzięki której przedsiębiorcy, którzy w pierwszej kolejności myślą o udzieleniu pomocy innym, otrzymują w zamian podobne wsparcie.

BNI jest organizatorem wielu szkoleń i warsztatów dotyczących przede wszystkim zwiększenia sprzedaży poprzez rekomendacje, efektywnego prowadzenia spotkań biznesowych oraz umiejętności networkingowych. Organizujemy również konferencje biznesowe o zasięgu ogólnopolskim, jak Growth Experts Academy. Nasza platforma e-learningowa BNI University umożliwia dostęp do szeregu szkoleń i wykładów prowadzonych przez światowych ekspertów biznesu, np. Brian Tracy.

Jak działamy?

#RECOMMENDATIONS #REKOMENDACJE

“Givers Gain” to podstawa naszego działania. W codziennej pracy realizujemy cele i zadania, ale dzięki otwartości zespołu nie boimy się również poprosić o pomoc. Dający dostaje! Podobnie jak przedsiębiorcy, którzy aktywnie współpracują ze sobą w biznesie, przekazują sobie wzajemnie zlecenia, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Od 2020 roku jesteśmy w 27 miastach Polski, liczba grup BNI wzrosła do 84, liczba członków to 2560 osób, a wartość zrealizowanych zleceń z rekomendacji wynosi 552 mln zł.

#RELATIONSHIPS #RELACJE

Praca w BNI to relacje, relacje i jeszcze raz relacje. Nasze teamy są tak dobrane, że naprawdę dobrze się dogadujemy i spędzamy wspólnie czas nie tylko w pracy! Ukłony dla Działu HR :) Natomiast przedsiębiorcy w grupie BNI nawiązują relacje z innymi właścicielami firm, dzięki czemu mogą przekazywać sobie wzajemnie kontakty do swoich najlepszych klientów czy partnerów biznesowych.

#UNIQUENESS #WYJĄTKOWOŚĆ

Wyjątkowość BNI to ludzie. Każdy z nas jest wyjątkowy. Różnorodność jest siłą. Przedsiębiorcy działający w grupie współpracują ze sobą i wzajemnie się uzupełniają, co oznacza, że w jednej lokalnej grupie może działać tylko jeden przedstawiciel określonej branży.

#NETWORKING #SIEĆKONTAKTÓW

W BNI najważniejsza jest komunikacja, dzięki której każdy z nas wie jakie ma cele do zrealizowania oraz może się lepiej poznać ze współpracownikami. Spotkania zespołowe, z przełożonymi czy z Działem HR to dla nas priorytet. Podobnie każda z grup BNI tworzona jest średnio przez 40 przedsiębiorców z różnych branż, którzy polecają się wzajemnie do swoich klientów czy partnerów biznesowych. BNI obecne jest w około 80 krajach, umożliwia członkom wyjazdy i uczestnictwo w spotkaniach grup na całym świecie, co daje szerokie możliwości nawiązania relacji z przedsiębiorcami.

“We do business and we make relationships. I help you and you help me. Together, we are able to do more.
This is unique in BNI.”
“Prowadzimy interesy i tworzymy relacje. Pomagam tobie, a ty pomagasz mi. Razem możemy więcej.
To jest wyjątkowe w BNI .”

Ivan Misner
Założyciel BNI

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)