Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BMI ICOPAL SP. Z O.O.

ul. Łaska 169/176
98-220 Zduńska Wola
łódzkie, Polska

www.bmigroup.com/pl

NIP: 8290007278

Nasz proces rekrutacji

Jesteś osobą otwartą, nastawioną na pracę w zespole i osiąganie wyników? Cenisz sobie atmosferę w pracy, pracę w przyjazanym środowisku? Szukasz nowych wyzwań i branża budowlana wydaje ci się ciekawa? Chcesz pracować w dużej międzynarodowej organizacji, która daje szerokie możliwości rozowju?

Jeśli nie znalazłeś ciekawej oferty w aktualnych procesach rekrutacji możesz przesłać nam swoje CV na adres: [email protected] Skontakujemy się z Tobą jeśli pojawi się wakat na podobnym stanowisku.

ETAP 1

Weryfikacja CV

W pierwszej kolejności osoba rekrutująca zapozna się z twoim CV i oceni twoje doświadczenie pod kątem kluczowych kompetencji na danym stanowisku. Po tym etapie otrzymasz mailowo informację zwrotną czy zakwalifikowałeś się dalej.

ETAP 2

Rozmowa wstępna

W zależności od stanowiska, potrzeb oraz ilości zaplanowanych etapów rekrutacji, rekruter może do Ciebie zadzwonić z kilkoma szczegółowymi pytaniami. Jeśli twoje kompetencje będą zgodne z poszukiwanymi umiejętnościami to zostaniesz zaproszony na spotkanie w firmie.

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna

W zależności od specyfiki stanowiska rozmowa może odbyć się w kilku etapach: osobno z rekruterem, przełożonym i dyrektorem działu lub jako jedno spotkanie z kilkoma osobami. Zależy nam na jak najlepszej jakości procesu i jednocześnie możliwie najkrótszym czasie trwania rekrutacji. Po każdej rozmowie otrzymasz telefoniczną informację zwrotną od rekrutera. jesteśmy otwarci na szczery i konstruktywny feedback w obie strony, dlatego zapytamy również o twoje odczucia związane z procesem.

ETAP 4

Oferta zatrudnienia

Jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, zaproponujemy Ci zatrudnienie w naszej firmie. Otrzymasz od nas ofertę warunków zatrudnienia a po jej zaakceptowaniu ustalimy czas rozpoczęcia pracy i zaplanujemy program wdrożenia.