Dane kontaktowe

BMI ICOPAL SP. Z O.O.

ul. Łaska 169/176
98-220 Zduńska Wola
łódzkie, Polska

www.bmigroup.com/pl

NIP: 8290007278

BMI Polska - kim jesteśmy

Wzmacnianie, Łączenie, Rozwijanie i Inspirowanie - to wartości, które napędzają nas i sprawiają, że BMI jest firmą, w której możesz się rozwijać i rosnąć.
Grupa BMI jest nie tylko światowym liderem w dostarczaniu kompletnych systemów dachowych. To miejsce, w którym ludzie mogą osiągnąć pełny potencjał.

Prowadzimy działalność na całym świecie i oferujemy szeroki zakres różnych stanowisk pracy i możliwości. Dzięki naszym globalnym zasobom, lokalnej wiedzy i zaangażowaniu w rozwój kariery jesteśmy przygotowani, aby umożliwić Ci odniesienie sukcesu.

Zachęcamy naszych pracowników do ciągłego szukania sposobów na ulepszenie siebie, naszych produktów i procesów, których używamy. Następnie pomagamy im to osiągnąć.

Od naszych kompetentnych doradców handlowych, przez naszych specjalistów marketingu, naszych ekspertów technicznych, po wykwalifikowanych pracowników fabryki - cenimy sobie każdą rolę.

Pracując razem możemy osiągnąć wspaniałe rzeczy. Dołącz do nas!

Nasze spółki

BMI Braas to dwa zakłady produkcyjne w Opolu i w Płońsku, które zajmują się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości dachówek ceramicznych, betonowych, blachodachówek oraz akcesoriów do wykończenia dachu. 

BMI Icopal to zakład oferujący produkty bitumiczne, papy syntetyczne oraz systemy zielonych dachów. Główna produkcja mieści się w Zduńskiej Woli oraz w oddziale w Dębowej k. Kędzierzyna-Koźla.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Z nami masz szansę na:

  • realizację swojej kariery zawodowej w branży budowlanej
  • wpływanie na kształtowanie środowiska
  • poznanie ciekawych ludzi

W Grupie BMI wierzymy, że dach to coś więcej niż tylko schronienie, dlatego dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów: architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym.

Pracują z nami najlepsi eksperci na rynku pokryć dachowych i wybitni specjaliści w takich dziedzinach jak: sprzedaż, logistyka, obsługa klienta, finanse, księgowość, produkcja. Jesteśmy nową, rozwijającą się organizacją opartą na kilkudziesięciu latach doświadczenia spółek, które je tworzą. Takie połączenie gwarantuje naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji oraz stabilne zatrudnienie u zaufanego pracodawcy.