Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: + 48 32 2787080
[email protected]

www.blumenbecker.com/pl

NIP: 6312090482

Chcemy, abyś poznał nas lepiej i dowiedział się kilku istotnych informacji, o tym jak działamy :)

Jako Blumenbecker Engineering Polska opracowujemy i implementujemy kompletne rozwiązania z zakresu automatyki, IT i robotyki dla różnych sektorów przemysłu.
Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie systemów transportowych, linii montażowych i produkcyjnych, automatyzacji maszyn oraz systemów informatycznych wspierających produkcję (SCADA, MES, ERP).

Dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym inżynierom, programistom i specjalistom jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.
Cenimy bliską i długoterminową współpracę z naszymi klientami, a po dokładnej analizie potrzeb opracowujemy najlepsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym.

Nasi inżynierowie zdobyli doświadczenie, pracując nad projektami na całym świecie w firmach takich jak VW, Audi, GM i Opel. 

Proces Rekrutacji

Krok 1
WYŚLIJ CV

Zobaczyłeś ofertę pracy, która Cię interesuje? Wyślij do nas swoje CV, to już pierwszy krok do poznania nas.
Aplikację możesz wysłać w odpowiedzi na opublikowanie przez nas ogłoszenia, bezpośrednio na adres [email protected] lub odwiedzić nas na naszej stronie i aplikować bezpośrednio stamtąd.
Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdyby pojawiły się pytania dotyczące procesu rekrutacji, naszych projektów i organizacji pracy.

Krok 2
ANALIZUJEMY TWOJĄ APLIKACJĘ

Uważnie zapoznajemy się z Twoją aplikacją.
W przypadku, gdy Twoje kwalifikacje i doświadczenie będzie odpowiadało naszym aktualnym potrzebom, skontaktujemy się mailowo bądź telefonicznie, aby omówić kolejne etapy procesu rekrutacji.

Krok 3
CZAS, BY POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ!

Rozmowa kwalifikacyjna to moment kiedy Ty poznajesz lepiej naszą Firmę, a my mamy okazję poznać Ciebie. Stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę.
Spotkanie trwa zazwyczaj 60 minut i jest podzielone na dwie części:

  • część miękka, w której chcemy poznać Twoje doświadczenie, motywacje oraz plany rozwojowe
  • część techniczna, w której porozmawiamy i zweryfikujemy Twój zakres wiedzy/umiejętności z jednym z naszych Inżynierów.

W przypadku, gdy nie będziesz mógł spotkać się z nami w Katowicach, w naszej głównej siedzibie, przeprowadzimy z Tobą rozmowę telefoniczną lub za pośrednictwem Skype.

Krok 4
DECYZJA

Wynik rozmowy technicznej zadecyduje o tym, czy rozpoczniemy współpracę już teraz, czy umówimy się na kontakt w przyszłości.
O wynikach rekrutacji poinformujemy Cię drogą mailową lub telefoniczną.

Krok 5
WITAJ W ZESPOLE!

Pozytywnie zakończyłeś cały proces rekrutacji, a to oznacza, że dołączysz do naszego Zespołu Inżynierów !
Przejdziesz przez etap wszelkich formalności oraz wdrożenia na swoje stanowisko.

DOŁACZ DO NAS I TWÓRZ PRZYSZŁOŚĆ!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)