Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BlueSoft Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.bluesoft.com

NIP: 5262667699

Poznaj nas bliżej

BlueSoft to innowacyjny Software House należący do Grupy Orange. Podstawą filozofii naszej firmy jest tworzenie prostych i skutecznych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. Powstaliśmy w 2002 roku i obecnie pracuje z nami już ponad 1000 inżynierów!

W najnowszym rankingu Diamentów Forbesa BlueSoft, jak i Craftware, firma, która niedawno dołączyła do grupy Orange, znalazły się w gronie 50 najszybciej rozwijających się polskich firm z województwa mazowieckiego!

Nietypowe problemy potrzebują niecodziennego myślenia. Każda kwestia, z którą musimy się mierzyć, jest wymagająca, ale i wyjątkowo ciekawa. Z tego właśnie powodu BlueSoft zatrudnia inżynierów, którzy dbają o użytkownika końcowego i zawsze chcą wiedzieć więcej. To właśnie ludzie sprawiają, że nasza firma jest tak wspaniała.

Budujemy dedykowane rozwiązania biznesowe spełniające nawet najbardziej zaawansowane wymagania naszych Klientów.

Jesteś ambitny i pracowity?
Nie poddajesz się i chcesz wiedzieć więcej o interesujących Cię rzeczach?
Sprawdź się w BlueSoft! 
https://bluesoft.com/careers/

JAK PRACUJEMY?

W BlueSoft rozumiemy problemy, z jakimi spotykają się nasi Klienci i wiemy, jak do nich podejść i ostatecznie je pokonać.

Nigdy nie uciekamy od problemów lub trudnych rozmów. Jeśli pracownik chce o czymś porozmawiać, nie odeślemy go z kwitkiem, a wysłuchamy i znajdziemy wyjście z każdej sytuacji.

Żadne działanie nie obejdzie się bez trudności. BlueSoft zawsze jest na nie gotowy. Nasz styl radzenia sobie z dylematami zmieni każdy z problemów w nową szansę.

Technologie, których używamy, są nowoczesne i wiodące na rynku. Od zarządzania chmurą, przez stosowanie założenia Internet of Things (IoT), pracę z Big Data oraz używanie rozwiązań Agile, po E-commerce czy mikroserwisy, BlueSoft rozwiązuje różne problemy Klientów.

Współpracowaliśmy z wieloma firmami, znanymi lub mniej. Za nami ogrom dużych i wymagających projektów, którymi możemy się dziś chwalić. Na przykład:

 • dla firmy kurierskiej DPD stworzyliśmy system opłacania przesyłek w momencie dostarczenia (Card On Delivery, COD).
 • dla IdeaBank utworzyliśmy system Idea Cloud, który pozwolił firmie ruszyć w stronę bankowości internetowej
 • dla British Council zajęliśmy się przeniesieniem treści organizacji do chmury, które pozwoliło usprawnić działanie wszystkich aspektów firmy.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

BlueSoft nigdy Cię nie znudzi. Dla naszych pracowników bardzo często przygotowujemy inicjatywy integracyjne, które pozwolą każdemu z nich zrelaksować się, odpocząć, lub nauczyć się czegoś nowego!

Niektóre z inicjatyw, które organizujemy:

 • Brown Bag Lunch, czyli seria luźnych występów podczas lunchu, na których mówcy prowadzą warsztat na temat interesujących ich kwestii, technologii, zainteresowań lub ciekawostek. Każdy może wystąpić, a jedyna zasada jest taka, aby nie przeszkadzać prowadzącemu!
 • Gildie, czyli platformy stworzone dla pracowników BlueSoft, którzy chcieliby poznać osoby i inicjatywy pracownicze związane z ich zainteresowaniami. Gildie, które oferujemy na ten moment to: Gildia Danych/Big Data, Gildia Integracji/Mule ESB, Gildia Agile/SCRUM, Gildia Architektów. Z pełną świadomością ogłaszamy- każdy pracownik może zawnioskować o utworzenie kolejnej Gildii, która zajmie się jeszcze innymi tematami!
 • BlueKick, czyli coroczny, dwudniowy wypad nad jezioro z innymi pracownikami. Czas relaksu, zabawy i imprezowania, który tak bardzo każdemu z nas jest potrzebny. Spędzanie chwil w wodzie, wieczorne zabawy, odpoczynek i spokój na wyjeździe pracowniczym to idealna inicjatywa dla każdego!

NASZE BENEFITY

BlueSoft dba o swoich pracowników nie tylko od święta, ale każdego dnia. Wiemy, jak działa dzisiejszy świat i czego potrzeba każdemu, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Benefity, które oferujemy każdemu pracownikowi BlueSoft, to:

 • Pakiet opieki zdrowotnej Compensa Multi Zdrowie, który w swoim składzie zawiera zarówno leczenie, jak i rehabilitację w pakiecie złotym, w ogromnej obniżce cenowej dla naszych pracowników.
 • Karta MultiSport Plus, czyli pakietu, który umożliwia korzystanie z ponad czterech tysięcy ośrodków sportu i rekreacji w całej Polsce bez ograniczeń!
 • bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej Etutor, która pozwala uczyć się i doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się języków obcych! Dodatkowo, po zakończeniu okresu próbnego, oferujemy również udział w zajęciach w szkole językowej Archibald w wyjątkowo zaniżonych cenach!
 • ogromne obniżki na korzystanie z usług telekomunikacyjnych grupy Orange, nawet do 50% zniżki!
 • grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników BlueSoft oraz ich rodzin w wyjątkowo niskich cenach!
 • rejsy STS Fryderyk Chopin po morzach i oceanach! Pracownicy BlueSoft mogą wybrać się na wspaniałe wycieczki morskie cudownym statkiem żaglowym!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)