Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BlueSoft Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 37 37 000
[email protected]

bluesoft.com

NIP: 5262667699

Witaj w świecie BlueSoft i... wskakuj na nasz pokład!

BlueSoft to innowacyjny Software House należący do Grupy Orange. Mamy wewnętrzną filozofię - tworzenie prostych i skutecznych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. Powstaliśmy w 2002 roku i obecnie pracuje z nami już ponad 1000 inżynierów! Nasze projekty IT są wymagające, bo pracujemy z dużymi klientami z różnych branż – od retailu, przez bankowość, po telekomunikację. Współpracujemy m.in. z DPD, Raiffeisen Bank, Orange etc. Wykorzystujemy przy tym niemal 200 zaawansowanych technologii, tj, rozwiązania cloudowe, integracje systemowe, uczenie maszynowe i wiele innych. My nie tylko kodujemy, ale rozumiemy potrzeby biznesowe klienta - jest to dla nas punkt wyjścia każdego realizowanego projektu. Zatrudniamy wybitych ekspertów, ale jeśli nie masz bogatego doświadczenia – nie martw się! Organizujemy szkółki dla osób początkujących, które w krótkim czasie mogą nauczyć się wielu rzeczy i zostać z nami na duuuużo dłużej!

Jesteśmy pasjonatami przygód

My nie tylko kodujemy, ale też… żeglujemy. Na statku Chopina przemierzyliśmy wiele mil, odwiedzając Karaiby, Morze Północne i Martynikę. Norwegia okazała się dla nas najbardziej bezlitosna (głównie ze względu na pogodę), ale niezwykle malownicza. Z kolei Karaiby to istny raj chillout’u. Surfing, imprezy, wygrzewanie się na słońcu… Zresztą, nie ma co opowiadać – dołącz do nas i sam się przekonaj!

To, w co wierzymy

Pasja – ktoś powiedział, że jeśli robisz to, co kochasz, to nie przepracujesz w swoim życiu ani jednego dnia. Nie możemy się z tym do końca zgodzić! My wiemy, że jeśli uwielbiasz swoją pracę, to doskonale znasz stan flow i wiesz, że praca może być przyjemna 😊

Eksperckość – wiedza to dla nas ogromna wartość. Jeśli nie czujesz się jeszcze ekspertem, to dołącz do nas. U nas każdy w końcu nim zostaje. 😊

Zaufanie – budujemy długoletnie relacje zarówno z klientami, jak ze sobą – jako zespół. Osiągamy to dzięki szczerej komunikacji, na którą kładziemy duży nacisk.