Dane kontaktowe

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

ul. Nadwiślańska 11/139
30-527 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 415 55 51
[email protected]

www.bp2.eu

NIP: 6762431701

BP2.eu – THE POWER OF ROOFS

BLACHPROFIL2® to jeden z czołowych producentów pokryć dachowych, blach konstrukcyjnych, systemów elewacyjnych, kasetonów ściennych, systemów rynnowych, płyt warstwowych dachowych oraz ściennych a  także dostawca specjalistycznych usług w ramach Stalowego Centrum Serwisowego. 

BP2 to cztery, zintegrowane zakłady produkcyjne na terenie Polski w Grojcu k. Krakowa i Dąbrowie Górniczej oraz w Rumunii w Cluj Napoca i Timisoarze.

Od ponad 25 lat tworzymy produkty najwyższej jakości i dostarczamy je odbiorcom na terenie Europy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów stale poszerzamy naszą ofertę produktową i nieustająco modernizujemy procesy produkcyjne. 

BP2.eu – 4 FILARY:

Firma, tak jak budynek, musi powstać na solidnych fundamentach. BP2 zbudowaliśmy na czterech mocnych jak stal – filarach, które gwarantują stabilność i umożliwiają nieustanny rozwój. Ludzie – wierzymy, że tylko pracą zespołową można osiągnąć sukces. Wzajemne zaufanie i zaangażowanie we wspólną pracę cementują zespół odporny na korozję! Relacje – we współczesnym świecie wiarygodność i odpowiedzialność powinny być podstawą biznesowych relacji. Dzięki takiej polityce udało nam się zdobyć zaufanie ponad 1500 aktywnych klientów, a ich liczba stale rośnie. Technologia i logistyka – stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy nieustannie zwiększać produkcję, poszerzać ofertę i podnosić jakość. Jakość - od samego początku istnienia naszej firmy priorytetem jest jakość. W efekcie możemy udzielać długich gwarancji, mając pewność, że nie zawiedziemy zaufania naszych klientów.

BP2.eu – PROGRAMY SZKOLENIOWE:

Ludziom pracującym dla BP2 zawdzięczamy pozycję i sukces, dlatego dbamy o rozwój naszej kadry. Każda osoba zaczynająca pracę w naszej firmie bierze udział w szkoleniu wprowadzającym, na którym poznaje kulturę biznesową naszej organizacji oraz zdobywa wiedzę o naszych produktach i ich zastosowaniu. Bierzemy również aktywny udział w konferencjach i wydarzeniach, organizowanych poza firmą, dając możliwość praktycznego udoskonalenia swoich kompetencji i zdobywania nowych umiejętności. Sposobem na utrwalanie wiedzy oraz przekazywanie nowej, zwłaszcza skoncentrowanej wokół nowych produktów i zastosowanych w nich nowościach technologicznych jest Akademia Mistrzów, cykl szkoleń dedykowanych wykonawcom. Podczas spotkań, uczestnicy poznają proces produkcji oraz merytoryczną stronę produktów BP2 a także odbywają szkolenie praktyczne z wykorzystaniem produktów BP2.

BP2.eu – AMBASADOR MARKI:

Ambasadorem marki BP2 jest Adam Małysz, wielokrotny Mistrz Świata, zdobywca kryształowych kul oraz Mistrz Olimpijski, który zawodu jest dekarzem. Adam Małysz bierze czynny udział w spotkaniach firmowych, chętnie dzieląc się swoimi dekarskimi doświadczeniami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)