Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BKT ELEKTRONIK SP. Z O.O.

ul. Łochowska 69
86-005 Białe Błota
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 36 36 375
Fax: +48 52 36 36 370
[email protected]

www.bkte.pl

NIP: 5542894462

O NAS

BKT Elektronik Sp. z o.o. jest wiodącym na polskim rynku producentem i dostawcą szaf i obudów ICT, systemu okablowania strukturalnego, rozwiązań światłowodowych oraz innych produktów związanych z infrastrukturą ICT. Działamy na rzecz branż: telekomunikacyjnej, informatycznej oraz automatyki przemysłu. Współpracujemy z sukcesem od 20 lat z najbardziej wymagającymi klientami z obszaru B2B zarówno w Polsce jak i na świecie.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Praca w BKT Elektronik daje możliwość poznania różnorodnych zagadnień. Pozwala obserwować różne sposoby pracy, na różnych stanowiskach. Oferuje niepowtarzalną okazję uczestniczenia w licznych szkoleniach branżowych, spotkaniach profesjonalistów oraz innowacyjnych programach edukacyjnych

Od wielu lat staramy się sprostać oczekiwaniom naszych pracowników. Dążymy w związku z tym do pełnej harmonii pomiędzy celami firmy a potrzebami i wymaganiami zatrudnionych w BKT Elektronik osób.

Oferujemy rozwiązania w zakresie rozwoju zawodowego, podnoszenia wiedzy oraz poszerzania kompetencji. Naszym celem jest umożliwienie wszystkim pracownikom realizacji indywidualnych ambicji zawodowych w powiązaniu z planami biznesowymi firmy.

Istotną częścią pracy w naszej firmie jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym (Work life balance). Cenimy pracowników zaangażowanych i wspieramy ich w dążeniu do spełniania się w sensie zawodowym, jak i prywatnym.

Jesteśmy stabilna firmą o zasięgu międzynarodowym. Pozwala nam to zwiększać zasoby technologiczne i rozwijać pracowników zgodnie z najnowszymi standardami europejskimi.

Stosujemy dobre praktyki premiowe, stale je rozwijając i udoskonalając.

Proponujemy prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, dofinansowywaną przez pracodawcę w zależności od stanowiska oraz ilości dodatkowych osób objętych w pakiecie (rodzina, partnerzy). Zapewniamy także dostęp do kompleksowego ubezpieczenia grupowego na życie. Dofinansowujemy posiłki we własnej stołówce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)