Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biuromax Sp. z o. o.

Solec 156A
05-532 Baniocha
mazowieckie, Polska
[email protected]

WWW.BIUROMAX.COM.PL

NIP: 5270103698

Good Business is based on Strong Relationships

Firma to ludzie. A ludzie to emocje, na bazie których  budujemy relacje. Stosunki międzyludzkie tworzą nieocenioną wartość każdej Organizacji. Obecnie rozwijają się i rosną te firmy, które niemal bez przerwy angażują się w pielęgnowanie swoich relacji z Klientami. Klienci zaś, to indywidualne osobowości i charaktery. Oczekują zrozumienia ich preferencji oraz „życiowego” podejścia od swoich Partnerów. Takie relacje budują prawdziwą kulturę biznesową złożoną ze szczerych intencji: uczciwości, życzliwości, otwartości i zaangażowania. W ramach strategii marketingowej Biuromax w równej mierze skupiamy się na jakościowym ujęciu naszych relacji z Partnerami, jak i na doskonaleniu oferty i procesów operacyjnych. Wszystko w celu utrzymywania wysokich standardów oraz satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów. Tylko właściwie pojęta, konstruktywna współpraca daje początek długofalowej „przyjaźni” biznesowej. A z tej rodzą się ponadprzeciętne sukcesy.

You first!

Jesteśmy lojalni. Jako partner biznesowy wspieramy Cię, zamiast z Tobą rywalizować. Nasze oferty nigdy nie będą ze sobą konkurować, ponieważ nie startujemy w przetargach i nie obsługujemy użytkowników końcowych.

Świat na wyiągnięcie ręki

Kopiarkowe produkty oryginalne i alternatywne, komponenty do regeneracji kartridży laserowych i części serwisowe dystrybuujemy już do 42 krajów świata, a nasz 60-osobowy zespół porozumiewa się z Klientami w 20 językach.

Oferujemy różnorodny asortyment

Wspieramy Twoją firmę w zakresie oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do kopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, a także surowców i komponentów do regeneracji kartridży laserowych i atramentowych. Produkty, które dostarczamy przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.