Dane kontaktowe

Biuro Rachunkowe Domino Sp. z o.o.

Konopnickiej 15
85-124 Bydgoszcz

NIP: 9532623172

Krótko o firmie

Obsługujemy małe i średnie firmy w pełnym zakresie księgowości. Zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy to niezaprzeczalne atuty naszego biura. Biuro Rachunkowe Domino Sp. z o.o. to doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Zapewniamy profesjonalną reprezentację naszych klientów we wszelkiego rodzaju sprawach urzędowych. Systematycznie inwestujemy w nowe autorskie innowacyjne rozwiązania i systemy usprawniające naszą pracę, które skutecznie eliminują błędy ludzkie i programowe ku rosnącemu zadowoleniu klientów. Szukamy dróg, aby jak najlepiej obsłużyć naszych kontrahentów i pomóc im znaleźć właściwe ścieżki rozwoju w gąszczu przepisów i problemów z ich interpretacją.

Krótko o nas

Pomimo tego, że COVID 19 dość dotkliwie dosięgnął również naszą firmę. Udało się nam zrewolucjonizować i wdrożyć przyjazny, czytelny system wynagrodzeń oraz system motywacyjny, w którym doceniliśmy naszych długoletnich i zasłużonych pracowników, nie zapominając o świeżym „narybku”. Stworzyliśmy możliwość awansowania na wyższe stanowiska w naszej strukturze. Pomagamy w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia na wielu poziomach rozwoju zawodowego z wykorzystaniem szkoleniowców i materiałów pomocowych. 

Zaproszenie do współpracy

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące dołączyć do młodego ambitnego zespołu, mogące nas wesprzeć swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Poszukujemy ludzi z pasją, bo tacy jesteśmy.