Dane kontaktowe

BITRON POLAND

Jedności 46
41-218 Sosnowiec

NIP: 6442806973

O firmie

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONIC DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach.

Oddział w Sosnowcu to zintegrowane, nowoczesne centrum tworzenia elektroniki oraz wyspecjalizowane i zaawansowane technologicznie linie produkcyjne. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde wyzwanie klienta, na każdym etapie projektu: od zaprojektowania wyrobu, przez kompletację komponentów i montaż elektroniczny, aż po testowanie i weryfikacje.

Nasza hala produkcyjna wyposażona jest w  12 wysokowydajnych, w pełni automatycznych linii montażowych SMT posiadających znakowarki laserowe, maszyny kontrolne SPI (solder paste inspection), maszyny AOI (automatical optical inspection) do wizyjnej kontroli połączeń lutowanych oraz testery ICT (in circuit test). Komponenty THT(through-hole  technology) montowane są na 3 automatycznych liniach. Dodatkowo posiadamy 10 linii lutowania falowego  wyposażonych w automatyczne przenośniki wraz ze stanowiskami montażowymi i kontrolnymi  oraz piece lutujące wiodącego producenta.

Powierzchnia zakładu to 20 tyś m2 , na której są znajdują się wydziały produkcyjne takie jak : SMT, Wydział Tworzyw, Wydział Automotive, lakiernia, MCP (manual component placement ) oraz obszary: R&D, laboratorium wyposażone w rentgen, testów, utrzymanie ruchu oraz inżynieria produkcji.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących  producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Rekrutacja

Rekrutacja prowadzona jest przez cały rok w zależności od zapotrzebowania. Aplikacje można składać kierując je na adres [email protected]

Poszukujemy techników, technologów oraz inżynierów w takich działach jak: Jakość, Inżynieria Procesu, Inżyniera Testów, Utrzymanie Ruchu.

Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w obszarze automatyki, mechaniki, elektroniki, elektromechaniki, zarządzania jakością i pokrewne oraz znajomość języka angielskiego.

Zapraszamy na naszą stronę: www.bitron.pl

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)