Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bit Peak Sp. z o. o.

ul. Cząstkowska 32
01-678 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 697 00 19
[email protected]

www.bitpeak.pl/kariera

NIP: 5252742732

O NAS

BitPeak wspiera działalność biznesową klientów dostarczając rozwiązania analityczne, Business Intelligence oraz Big Data. Realizujemy projekty dla klientów  z całego świata, w różnych branżach: telekomunikacja, lotnictwo, produkcja, sektor publiczny, farmacja oraz ochrona zdrowia. Potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji są kompetencje Złotego Partnera Microsoft: Data Application Integration, Data Analytics, Data Platform oraz Cloud Platform oraz Srebrnego Partnera Project and Portfolio Management.

Naszą misją jest ułatwienie podejmowania decyzji biznesowych. Dostarczamy rozwiązania mające realny wpływ na zwiększenie sprzedaży oraz optymalizację procesów biznesowych. Jak to robimy? Przekształcamy dane w rekomendacje i prognozy biznesowe.


OBSZARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

  • Data Consulting - doradztwo oparte o zrozumienie biznesu oraz danych klienta.
  • Data Engineering - efektywna kosztowo integracja, przetwarzanie i przechowywanie danych w chmurze.
  • Data Intelligence - zasilanie istniejących systemów unikatowymi informacjami (prognozy, rekomendacje, etc.).
  • Data Insights - samoobsługowe rozwiązania do analizy danych.

GDZIE JESTEŚMY?

Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych klientów. Posiadamy stacjonarne biura w Warszawie i Łodzi oraz realizujemy projekty w Czechach, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii.  Dążymy do tego, aby nasza marka była rozpoznawalna globalnie.

WE ARE #BITHIKERS

BitPeak to nie tylko biznes i technologia, ale przede wszystkim ludzie. Jesteśmy świadomi jak ważna jest równowaga pomiędzy celami zawodowymi i prywatnymi. Dokładamy ogromnych starań, aby stworzyć komfortowe warunki pracy dla naszych #BitHikers. Dbamy o wzajemny szacunek, dobre relacje i pozytywną atmosferę. Regularnie organizujemy imprezy firmowe i integracyjne.

Twój rozwój nie jest nam obojętny. Kompetentny, ambitny team to siła napędzająca nas do działania. W BitPeak każdy ma możliwość wykreowania swojej własnej ścieżki rozwoju!

Do zespołu zapraszamy osoby, które chcą realizować ciekawe projekty w ambitnym środowisku, cenią pozytywną atmosferę i są dobrze zorganizowane.

Jeśli znasz język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiesz pracować w zespole – dołącz do nas! Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi. Możesz dołączyć do nas na stanowisko praktykanta lub juniora – szczegóły na naszej stronie: https://www.bitpeak.pl/kariera.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)