Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BITBAG Sp. z o.o.

Concordia Design Wrocław
Wyspa Słodowa 7
50-266 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

bitbag.io

NIP: 5542960822

Poznaj nas

BitBag to SoftwareHouse pełen pasjonatów, profesjonalistów i praktyków programowania. To firma tworzona przez ludzi, którzy kochają to co robią i robią to dobrze. Wdrażamy rozwiązania dla branży eCommerce dla średnich i dużych klientów na całym świecie pracując zdalnie, od zawsze. Naszym celem jest zapewnienie prawdziwej cyfrowej transformacji dzięki zwinnemu rozwiązaniu, które dostosowywujemy do potrzeb klientów. Stawiamy na różnorodność w projektach, dzięki której nigdy nie będziesz się nudzić. Słuchamy siebie nawzajem i darzymy szacunkiem. 

BitBag - Twoja przygoda z eCommerce rozpoczyna się właśnie teraz!

Nasz zespół

Mikołaj Król - CEO % co-founder

Współzałożyciel BitBag. Nakreśla drogę rzowoju firmy i odpowiada za najważniejsze jej cele. Ściśle współpracuje z działem sprzedaży i marketingu. Zawsze chętnie zaangażuje się w Twoją sprawę.

Damian Murawski - CTO & co-founder

Współzałożyciel i CTO BitBag. Pomaga zespołowi technicznemu w podejmowaniu trudnych decyzji i jesli trzeba bierze za nie pełną odpowiedzialność. Wspiera swoim doświadczeniem zespół programistów. Zawsze chętny do pomocy.

Bartosz Guździoł - COO

Wspiera wewnętrznie zarówno programostów, aż po dział sprzedaży. Jest dobrym duchem całego zespołu. Ma rozwiązania problemów, których inni jeszcze nawet nie widzą. Doskonale zorganizuje Twoją pracę.